Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

League of Legends Dövüş Oyunu Project L’den İlk Video!

Geçtiğimiz yıllarda duyurulan League of Legends dövüş oyunu Project L'den ilk video nihayet bugün geldi.

Riot’un gizemli dövüş oyunu Project L duyurulduktan sonra üzerinden uzun zaman geçti. Geçtiğimiz saatlerde ise oyun hakkında ilk video nihayet geldi. 2019’da Riot tarafından, Project AProject F ve Project L kod adlı üç gizemli projesi hakkında açıklamalar gelmişti.

İlki rekabetçi bir taktik nişancı FPS oyunu Valorant oldu. İkincisi, henüz resmi olarak açıklanmadı. Sonuncusu ise, League of Legends evreninde geçen bir dövüş oyununun nihayet geçtiğimiz saatlerde ilk videosu geldi.

Project L Hakkında İlk Video

YouTube video

Oyundan neler bekleyebileceğimizi gösteren yeni bir videoda, Riot’un baş geliştiricileri Tom ve Tony Cannon, ekibin oyunla ilgili tasarım felsefesi hakkında ayrıntılara girdi.

Dövüş oyununun ana fikri, iki oyuncudan oluşan bir ekip geliştirmek ve mevcut iki dövüşçü arasındaki savaşı desteklemek için ekran dışı olanı kullanmakla görevlendirilecek yardımcı bir dövüşçü mantığına sahip olacak.

Project L

Geliştiriciler tarafından, ekibin oyunla ilgili detaylandıran bir blog yazısı da var; burada stüdyo, oyunun amacının, oyunculara “öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor bir zihniyet” vermek ve “acımasız bir zihniyet” yaratmak olduğunu belirtiyor. FGC’nin (dövüş oyunu topluluğu) derinden yatırım yapabileceği, yıllarca hatta on yıllarca oynayabileceği süper yüksek kaliteli dövüş oyunu olacağı düşünülüyor. Bu amaçla ve oradaki rekabetçi oyunculara hitap etmek için ekip, çevrimiçi deneyimi en iyi hale nasıl getirebileceğini araştırıyor. Tom Cannon, “Tabii ki, temel olarak geri alma ile başlıyoruz ve RiotDirect gibi Riot’un mevcut teknolojilerini ekliyoruz, bu da League Of Legends ve Valorant için ping’i en aza indirmede harika bir iş çıkarıyor” diyerek cümlesini sonlandırdı.

Yakında herhangi bir zamanda oyunun çıkmasını düşünürseniz üzüntüye kapılabilirsiniz. Riot, “bir çıkış tarihi vermek için hala çok uzak” olduğunu söylüyor ve bu video, öncelikle geliştiricinin hayranları oyunun nasıl gittiği konusunda fikirleri güncel tutmasının bir yolu olarak paylaşıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.