Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Suicide Squad Oyununun Battle Pass Sistemi Sızdırıldı

Suicide Squad: Kill the Justice League içerisinde Battle Pass ve Oyun İçi Mağaza yer alacak.

Yeni bir sızıntı, Suicide Squad: Kill the Justice League‘in menü ekranını ortaya çıkarttı ve oyunun içerisinde Battle Pass ve Oyun İçi Mağaza olacağını netleştirdi. Duyurulduğu andan itibaren, oyunun tamamının tek başına oynanabileceği onaylansa da, Marvel’s Avengers ve Gotham Knights gibi tek başına keyif vermeyecek bir oyun olabileceği bol bol gündeme geldi.

Oyun hakkında şüpheleriniz varsa, oyunu oynamak için biraz daha beklememiz gerekse de, sizi pek de mutlu etmeyecek yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Yakın zamanda 4chan mesaj panolarında oyun içi menü ekranını gösteren oyundan yeni bir görüntü yayınlandı ve burada Suicide Squad: Kill the Justice League’in para kazanmaya odaklanan bir canlı hizmet oyunu olacağını gördük.

Suicide Squad Canlı Hizmet Oyunu Olacak

Suicide Squad: Kill the Justice League

Bunların başında menünün kendisinde bulunan ve bazılarını şaşırtması gereken “Battle Pass” sekmesi geldi; Bu noktaya kadar Suicide Squad’ın bir Battle Pass sistemine sahip olacağına dair daha önce hiçbir belirti yoktu.

Bu arada, menüde ayrıca oyun içi satın alımlara işaret eden bir “Mağaza” sekmesi, “Sosyal” ve “Günün Mesajı” adı verilen başka seçenekelr de görüyoruz. Günün Mesajı, muhtemelen günlük zorluklara veya bu doğrultuda bir şeye bağlı bir sistem olacak. Birden çok oyun içi para birimini de karakter ekranının üstünde oldukça net görebilirsiniz.

Suicide Squad: Kill the Justice League

İlginç bir şekilde, karakter ekranı da oyunun çapraz oynama desteğine sahip olacağını onaylıyor gibi görünüyor. Oynanabilir dört karakter, diğer üç karakterden farklı olarak Kaptan Boomerang’ın yanında PlayStation sembolü ile ekranda sergileniyor. Son olarak, rapor ayrıca Battle Pass karakter görünümleri gibi kozmetik ögelere odaklanacağını iddia etti.

Kısa bir süre önce Suicide Squad: Kill the Justice League’in 26 Mayıs‘ta çıkış yapacak, bu yüzden çok da uzak olmayan bir gelecekte daha somut ayrıntılara sahip olacağımızı umuyoruz. Oyun PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.