Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Suicide Squad Kill the Justice League Çıkış Tarihi Ertelendi

Rocksteady tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League, resmi olarak 2023 ilkbaharına ertelendi.

Heyecanla beklenen Suicide Squad Kill the Justice League çıkış tarihi ne yazık ki ertelendi. Başlangıçta bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan oyun, önümüzdeki yılın bahar aylarında çıkacak. Geliştirici stüdyo Rocksteady’nin kreatif direktörü ve kurucu ortağı Sefton Hill, “Suicide Squad: Kill The Justice League’i 2023 ilkbaharına erteleyerek zor bir karar aldık” dedi.

Açıklamayı kişisel Twitter hesabından yapan Hill, “Gecikmenin sinir bozucu olduğunu biliyorum ama o zamana elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kaosu Metropolis’e getirmek için sabırsızlanıyorum. Sabrınız için teşekkürler” ifadelerini kullandı. Warner Bros. Games tarafından yayınlanan açık dünya oyunu, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için geliştiriliyor.

Suicide Squad Oyunu 2023’e Kaydırıldı

Suicide Squad Kill the Justice League çıkış tarihi

Suicide Squad üyeleri Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’ın yer aldığı Suicide Squad Kill The Justice League, solo veya dört oyuncuya kadar çevrimiçi eşli oynanabilen bir hikayeye sahip.

Merakla beklenen oyun, ilk kez 2020’deki DC Fandome etkinliğinde Gotham Knights ile birlikte duyuruldu. İlk oynanış fragmanı ise geçtiğimiz yılın aralık ayında yayınlandı.

Suicide Squad Kill the Justice League Oynanış Videosu

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X