Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Karakter, Stranger Things 5. Sezonda Geri Dönebilir!

Stranger Things'in dördüncü sezonunda izleyicilerle tanışan ve kısa sürede dizinin en sevilen karakterlerinden birine dönüşen Eddie Munson, heyecanla beklenen beşinci sezonda geri dönüp dönmeyeceği konusuna değindi.

2022’de yayımlanan Stranger Things 4. sezonu, izleyicileri pek çok yeni karakterle tanıştırmış, ancak onların içerisinden hafızalara kazınan yalnızca bir tanesi olmuştu: Hawkins Lisesi’ndeki Hellfire Club’ın ‘ucube’ lideri Eddie Munson. İngiliz aktör Joseph Quinn tarafından canlandırılan karakter, sınırlı sayıda bölümde yer almasına rağmen, o dönem altı yaşında olan dizinin tarihine damgasını vurdu.

Eddie, kısa sürede dizinin en sevilen karakterlerinden biri haline geldi, ancak Stranger Things 4. sezon finalinde Vecna’ya verilen savaş sırasında kahramanca kendini feda etti. Ocak ayında başlayan Stranger Things 5. sezon çekimleri halen devam ediyor.

Eddie, Stranger Things 5. Sezonda Olacak Mı?

stranger things 5. sezon eddie

Belçika’da düzenlenen comic-con festivali FACTS’e katılan Quinn, Eddie’nin final sezonunda ortaya çıkıp çıkmayacağına ilişkin soruya ilgi çekici bir yanıt verdi: “Biliyorum ama sana söylemiyorum” Bu yorum ek başına çok açıklayıcı olmasa da, hemen aşağıdaki videoda ünlü oyuncunun çok belirgin bir şekilde gülümsediği ve en iyi nasıl cevap verebileceğini düşündüğü görülüyor.

Quinn’in cevabı ve mimikleri, Eddie’nin Stranger Things son sezonunda sürpriz bir şekilde geri dönebileceği yönünde yorumlara yol açtı. Daha doğrusu, var olan büyük beklentiyi daha da artırdı.

Yapımcı koltuğunda oturan Duffer Kardeşler, final sezonu için Hawkins Lisesi öğrencilerinin şimdikinden biraz daha yaşlı olabileceğini söyleyerek, muhtemel bir zaman atlamasına işaret etmişti. Kısacası, destansı hikayenin biteceği Stranger Things 5. sezon şimdiden büyük bir merak uyandırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.