Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon Final Mi?

Netflix'in fenomen dizilerinden Stranger Things, soluksuz macerasına dördüncü sezonu ile devam ediyor. İlk kısım 27 Mayıs'ta yayınlandı. Şimdi gözler 1 Temmuz'daki ikinci kısımda. Peki, Stranger Things 4. sezon final mi? Dizi gelecek yıllarda devam edecek mi? İşte bilmeniz gerekenler.

Stranger Things 4. sezonu iki cilde ayıran Netflix, yedi bölümden oluşan ilk kısmı 27 Mayıs’ta yayınladı. Neler olacağı büyük bir merak konusu olan ikinci kısım ise yalnızca iki bölümden oluşacak. Fakat bu iki bölümün her biri, devasa uzunluklarıyla sinema tadında olacak.

Stranger Things 4. sezon final mi sorusu pek çok insanın kafasını kurcalıyor. 2016 yılından bu yana evlerimize konuk olan bilim kurgu dizisi, aradan geçen yıllarda kendi yıldızlarını çıkardı. Öyle ki, dizinin başlangıcında ufacık olan oyuncu kadrosunun her biri şimdi yetişkin oldu. Ayrıca Stranger Things ile birlikte inanılmaz bir üne kavuştular. Öncelikle 2. Kısım hakkında merak edilen bazı sorulara cevap verelim.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Ne Zaman?

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Ne Zaman

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım, 1 Temmuz Cuma TSİ 10:00‘da Netflix‘te yayınlanacak. Bu da son iki bölüme yalnızca birkaç gün uzaklıkta olduğumuz anlamına geliyor.

2. Kısım Ne Kadar Sürecek? Kaç Bölüm?

2. Kısım yalnızca iki bölümden oluşsa da, her biri uzun metrajlı film hüviyetinde olacak. Tam süreyi belirtmek gerekirse; 8. bölüm 1 saat 25 dakika, büyük final ise 2 saat 30 dakika sürecek.

Stranger Things’in arkasındaki beyinler olan Duffer Kardeşler, 1. Kısım 7. Bölüm’ün şimdiye kadarki tüm sezon finalleri kadar uzun olduğunu, bu yüzden dördüncü sezonu ikiye bölmenin kendilerine mantıklı geldiğini söyledi.

Stranger Things 4. Sezon Final Mi?

stranger things 4. sezon final mi 1

Şimdi gelelim, cevabı en fazla merak edilen sorulardan bir tanesine: Stranger Things 4. sezon final mi? Cevabı uzatmadan verelim: Hayır. Netflix ve Duffer Kardeşler, efsanevi dizi için bir sezon daha planlıyor. Fakat bu sezonun ne zaman çekileceği, çıkış tarihi veya hikayenin ne olacağı gibi ayrıntılar henüz bilinmiyor ve yakın zamanda da belli olmayacakmış gibi görünüyor.

Stranger Things 4. sezon final bölümünde gelecek sezona dair bazı ipuçları olabilir. İşte o zaman 5. sezona dair bazı öngörülerde bulunabiliriz. Ne olup ne biteceğini 1 Temmuz’da yayınlanacak 8. ve 9. bölümlerin ardından göreceğiz.

Dilerseniz Stranger Things 5. sezon hakkındaki tüm bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca Stranger Things benzeri diziler listemiz de ilginizi çekebilir.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.