Stranger of Paradise’tan Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Gelecek yıl piyasaya çıkacak olan STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN'den yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.

Square Enix, STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN için yeni bir ekran görüntüsü seti yayınladı. Bu ekran görüntüleri, geliştirilmiş grafikler ve görselleri sergiledi; Bu, oyunun ilk gösterimi etkileyici olmadığı için güzel bir adım.

STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN, yeni bir Final Fantasy yan ürünü olacak. Square Enix’in belirttiği gibi, FINAL FANTASY VII REMAKE’i geliştiren isimler Tetsuya Nomura ve Kazushige Nojima, FINAL FANTASY için yeni ve cesur bir vizyon sunmak üzere KOEI TECMO GAMES’ten Team NINJA ile güçlerini birleştirdi.

STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN

STRANGER OF PARADISE’ın Savaş Mekaniği

Square Enix, oyunun savaş mekaniği hakkında bazı yeni detayları da paylaştı. Bu oyunda, kombinasyonlar ve yetenekler, düşmanın üzerinde sarı bir çubuk olarak gösterilen düşmanın kırılma göstergesini azaltacak. Gösterge tükendiğinde, onları kristalize etmek ve tek bir darbede çıkarmak için güçlü bir Soul Burst‘u serbest bırakabilirsiniz.

Jack’in mola göstergesi, saldırılara karşı koruma sağladığında veya Soul Shield‘ı kullandığında da tükenecek. Gösterge zamanla düzelecek ancak sıfıra ulaşırsa Jack sendeleyecek.

Ayrıca, oyuncular Purple isimli bir yeteneği engellemek için Soul Shield’ı kullanabilecej. Oyuncular, onlara karşı anında bir yetenek olarak kullanmak için düşmanın saldırısını yakalayabilecek ve saklayabilecek.

Soul Shield’ı kullanarak yeni stratejiler de keşfedebileceksiniz. Örneğin, bir Bombadan Ateş yeteneğini yakalar ve ona üç kez geri atarsanız, bomba kendi kendini imha edecek.

STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN; 18 Mart 2022‘de çıkış yapacak. Oyunun fiyatı 369 TL olarak belirlendi.

STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN
STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol