Stranger of Paradise Final Fantasy Origin Çıkış Tarihi Açıklandı

Square Enix, nihayet Tokyo Game Show 2021 sırasında Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin'in çıkış tarihini açıkladı.

Square Enix, Stranger of Paradise Final Fantasy Origin çıkış tarihini Tokyo Game Show 2021 sırasında açıkladı. Stranger of Paradise, Dark Souls damarında yaklaşan bir Final Fantasy aksiyon RPG oyunu olacak ve orijinal Final Fantasy oyununu daha karanlık bir tema ile ele alacak.

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin ilk olarak E3 2021 Square Enix Presents etkinliğinde ortaya çıktı ve ana karakterin Final Fantasy’nin Kaos’unu yenme takıntısı nedeniyle hızla dalga konusu oldu. Square Enix, oyun için zamanlanmış bir demo yayınladı ve eleştirmenler ve oyuncular tarafından olumlu geri dönüşler aldı. Stranger of Paradise’ın deneme sürümündeki bazı teknik aksaklıklar, kontrollerle ilgili sorunları içeriyordu ancak demonun amacı, nihai ürünün kalitesini yansıtmak yerine geri bildirim toplamaktı.

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin Çıkış Tarihi

TGS 2021, Square Enix’in yayıncı etkinliği sırasında oyun için genişletilmiş bir fragman göstererek yeni karakterleri ortaya çıkaran ve ilk zindanın dışındaki dünyayı gösteren yeni Stranger of Paradise görüntülerine yer verdi ancak, fragmanın bugüne kadarki en büyük açıklaması oyunun çıkış tarihi oldu. Stranger of Paradise, PC (Epic Games Store aracılığıyla), PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de 18 Mart 2022’de çıkacak ve ön siparişler şu anda açık.

Oyunun Epic Games Store‘daki fiyatı ise 369 TL olarak açıklandı.

Ayrıca Stranger of Paradise için ikinci bir demonun 1 Ekim’den itibaren PS5 ve Xbox Series X/S’de kullanıma sunulacağı ve 11 Ekim’e kadar aktif olacağı da açıklandı. Bu demo yepyeni bir alanda geçecek, yeni parti üyelerinden birini tanıtacak ve oyunculara oyunun son versiyonunun çok oyunculu özelliklerini deneyimleme şansı verecek.

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin’in Digital Standard veya Digital Deluxe Sürümlerini ön sipariş verenler, üç gün erken erişebilecek. Ayrıca Braveheart ve Rebellion silahları ile Lustrous Shield’ı alabilecek.

Stranger of Paradise, Final Fantasy Pixel Remastered koleksiyonu sayesinde son zamanlarda birçok kişinin ilk kez deneyimlediği Final Fantasy serisindeki orijinal girişe benzersiz bir bakış sunacak. Stranger of Paradise’ın piyasaya çıkması uzun sürmeyecek ancak Elden Ring gibi bir oyun ile aynı zamanda çıkış yapması işleri zorlaştıracak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol