Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Türkiye’de Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satan Oyunları

Valve, Steam Türkiye mağazası üzerinden geçtiğimiz hafta en çok satan oyunları açıkladı. Ghost of Tsushima, CS 2'nin arkasında zirveyi zorluyor.

Steam’de haftanın en çok satanlarını öğrenme vakti geldi. Valve, 14 – 21 Mayıs tarihleri arasında sağlanan gelire göre ilk 100 oyunu paylaştı. Sıralamalar her ülke için değişmekle birlikte bizim bakacağımız yer elbette Türkiye olacak. Zirvenin değişmez sahibi Counter Strike 2, çok satanları domine etmeye devam ederken, onu PC portu kazanan son PlayStation oyunu Ghost of Tsushima izliyor.

Yönetmenin Sürümü versiyonu ile Steam’deki yerini alan Sucker Punch imzalı aksiyon macera oyunu, 77 binin üzerindeki anlık oyuncu sayısı ile Sony’nin en başarılı PC oyunlarından biri olmayı başardı. Ghost of Tsushima, Steam Türkiye mağazasında 59,99 dolara (1.931 TL) satılıyor.

Üçüncü sırada, Krafton’un oynaması ücretsiz battle royale klasiği PUBG: Battlegrounds bulunurken, onu sırasıyla yüzde 75 indirimdeki Euro Truck Simulator 2, Dota 2 ve Hades II izliyor.

Kısa süre tüm zamanların en iyi RPG’lerinden biri olduğunu kanıtlayan Baldur’s Gate 3, yüzde 15 indirimiyle yedinciliği alıyor. Satışları 200 milyonu geçen Grand Theft Auto 5, 24 basamak sıra birden yükselerek sekizinci oluyor. Normalde 40 dolar oyun şu anda 15 dolara satılıyor.

Dokuzuncu sırada, geçtiğimiz haftanın üçüncüsü EA FC 24 yer alırken, ilk 10’u tamamlayan yapım yarı fiyatına düşen Cyberpunk 2077 oluyor. Listenin geri kalanına baktığımızda Helldivers 2, Elden Ring, Black Desert ve Dying Light gibi oyunları görüyoruz. Dilerseniz, tamamına bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.