Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ghost of Tsushima’dan Yeni Rekor: En İyi “Sony PC” Oyunu!

Ghost of Tsushima, oyuncular tarafından bir hayli sevildi ve "çok olumlu" etiketiyle beraber karşımıza çıkmayı başardı.

Daha önce PlayStation konsollarında çıkışını gerçekleştiren samuray tarzı aksiyon macera oyunu Ghost of Tsushima, bildiğiniz üzere yakın zamanda PC platformu için piyasaya sürüldü. Bu hafta sonu oyun, God of War‘un PC sürümünün eş zamanlı oyuncu sayısını geçmeyi başardı. Bu da artık PC’deki en büyük tek oyunculu PlayStation sürümünün GoT olduğu anlamına geliyor.

Steam ve diğer dijital mağazalarda piyasaya sürülen Ghost of Tsushima, oyuncular tarafından bir hayli sevildi ve “çok olumlu” etiketiyle beraber karşımıza çıkmayı başardı. Oyun Steam’de yaklaşık 80.000 anlık oyuncuya ulaştı ve listeye dördüncü sıradan giren bu yapım, şimdi ise ikinci sırada yerini alıyor. İlk sırada ise çevrimiçi çok oyunculu yapıya sahip Helldivers 2 bulunuyor.

Ghost of Tsushima Çok Sevildi

Helldivers 2, bildiğiniz üzere işbirliği modu ile karşımıza çıkıyor ve internet bağlantısı ile oynayabileceğiniz bir yapıya sahip. Ancak Ghost of Tsushima, tek oyunculu bir yapı ile karşımıza çıktığından dolayı PlayStation tarafında en iyi tek oyuncu olarak çıkış yapan unvana kavuşuyor. Dolayısıyla iki oyunun kategorilerinin farklı olduğunu öne sürebiliyoruz.

Ghost of Tsushima

Temel olarak God of War, Horizon, Spider-Man ve The Last of Us Part I oyunlarını geride bırakan Ghost of Tsushima çok oynanmaya devam ediyor. Sony kanadından yapılan bu atak sayesinde PC oyuncularının büyük çaplı hikaye odaklı yapımlara erişiminin arttığını görüyoruz. İlerleyen süreçte daha fazla PlayStation oyununun yeni platformlara çıkış yapacağını söyleyebiliyor ve oyuncuların beklediği şeyin de tam da bu olduğunu belirtebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.