Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Next Fest Başladı! Bu Demoları Sakın Kaçırmayın

Çıkacak oyunların ücretsiz demolarıyla yer aldıkları Steam Next Fest başladı. 17 Haziran'a kadar sürecek olan etkinlikte gözden kaçırmamanız gereken oyunlardan bazılarını sizler için derledik.

Bir hafta boyunca dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerin ücretsiz demolarının ve canlı yayınlarının yer aldığı bir etkinlik olan Steam Next Fest, 10 Haziran itibarıyla geri döndü. 17 Haziran’a kadar sürecek geleneksel festivalde her yerden ilk kez veya deneyimli geliştiricilerin çıkacak oyunlarını deneyimlemek mümkün olacak.

Yüzlerce ücretsiz demodan canlı yayınlara ve geliştirici sohbetlerine kadar birçok şeyi bulabileceğiniz bu festivalde henüz çıkmamış yapımlara göz atabileceksiniz. Bunların içerisinde NeoDuel: Backpack Monsters, Türk geliştiriciler tarafından yapılan yerli oyunlar da yer alıyor. Bu yazımızda, Steam Next Fest‘te demosunu oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bazılarını sizler için derledik.

O halde lafı daha fazla uzatmayalım ve listemize geçelim!

Steam Next Fest’e Katılan En İyi Oyun Demoları

NeoDuel: Backpack Monsters

steam next fest oyunlar

Rogue Duck Interactive tarafından geliştirilen ve canavar eğitmeni temasına sahip bir PvP envanter otomatik savaş oyunu olan NeoDuel: Backpack Monsters, Steam Next Fest’e katılan yerli yapımlar arasında yer alıyor.

Oyun, festival boyunca her biri oyundaki farklı temalar etrafında tasarlanmış yedi benzersiz meydan okumadan oluşan bir seri sunuyor. Sırt çantanızı toplayın, birleştirin, yönetin ve güçlü kombinasyonlar oluşturun. Canavarlardan oluşan takımınızı stratejik olarak bir ızgara üzerine yerleştirerek diğer oyuncularla savaşın.

The Alters

the alters next fest

Frostpunk serisi ile tanınan 11 bit studios’un yeni oyunu The Alters, hayatta kalma ve üs kurma öğelerine sahip duygu yüklü bir bilim kurgu oyunu olarak tanımlanıyor. Güneş ışınlarının bile ölümcül olduğu bir gezegenden kaçma umuduyla kendi kopyalarını oluşturan Jan Dolski adında sıradan bir işçinin rolüne bürünüyorsunuz.

Gezegenin döngüsünden faydalanarak kaynaklar toplayacak ve üssünü aktif tutacaksınız. Bunu ve daha fazlasını yaparken günümüzdeki halinizi kurtarmak için geçmişinizdeki önemli kararlarla yüzleşeceksiniz.

Flintlock: The Siege of Dawn

Ashen’ın yapımcısı bağımsız oyun stüdyosu A44, insanlığın geleceği için yapılan savaşta tanrıların ve silahların çarpıştığı nefes kesici bir souls-lite oyunuyla geliyor. Yanında tilkiye benzeyen gizemli yoldaşıyla beraber tanrılardan intikam alma peşinde olan, Koalisyon ordusunun seçkin üyesi Nor Vanek olarak oynuyorsunuz.

Flintlock, souls benzeri türünün unsurlarını hızlı hareket kabiliyetleriyle harmanlıyor ve ortaya dinamik ve nefes kesici savaşlar çıkıyor. Komboların birleşerek ölümcül bir dans oluşturduğu ritmik savaşlarda yakın dövüş, barut ve büyü arasında geçiş yapıyorsunuz.

Enotria: The Last Song

Steam Next Fest’te şans verebileceğiniz oyunlardan biri olan Enotria: The Last Song, en parlak güneşin en karanlık gölgeleri düşürdüğü bir dünyada, İtalyan folklorundan esinlenilmiş bir soulslike aksiyon RPG olarak bizleri karşılıyor. Yendiğiniz düşmanların Maskelerini takarak onların rollerini alıyor, her birinin kendi avantajları ve dezavantajlarıyla yeni şekillerde oynuyorsunuz.

3 özelleştirilebilir ekipman arasından istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Tek bir ekranda yetenekleri Maskenize atayarak özel dizilimler yapabilir, oynanışınız ve oyun tarzınız için en iyi seçenekleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu türde oyunlar seviyorsanız, mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

I Am Your Beast

I Am Your Beast, Kuzey Amerika’nın vahşi doğasında askeri-endüstriyel kompleks tarafından avlanmayı ve durumu tersine çevirmeyi konu alan gizlilik / intikam gerilim temalı bir FPS oyunu. Gizli ajan Alphonse Harding olarak oynuyorsunuz. Altı yıldır emeklisiniz ve örgütünüz sizden son bir iş yapmanızı istedi, ancak bunu reddetmeniz örgüt ile aranızda şiddetli bir savaşın başlamasına neden oldu.

20’den fazla seviyeye sahip bir hikaye moduna sahip olan oyun, çok çeşitli silahlar, ekipmanlar ve tuzaklar içeriyor. Tekrar oynanabilirliği yüksek, hızlı tempolu bir oyun izlenimi veren I Am Your Beast, FPS türüne farklı bir soluk getirmeyi vaat ediyor.

SWORN

steam sworn demo

Yayıncı koltuğunda Team17‘nin oturduğu SWORN, 1-4 oyunculu, iş birliğine dayalı bir aksiyon rogue-like oyunu konumunda. Yıkımın pençesinde olan Camelot’u keşfedecek ve yozlaşmış Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri’nin elinden kurtaracaksınız. Kral Arthur efsanesinden tanıdık karakterlerin yer aldığı indie yapım, sürükleyici oynanışı kadar muhteşem çizimleri ve orijinal müzikleriyle de dikkat çekiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.