Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Haftanın En Çok Satanlar Listesi (11 – 17 Temmuz)

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları netlik kazandı. Zirvenin değişmediği listede 2022'nin en iddialı oyunlarından bazıları yer alıyor.

Steam haftanın en çok satanlar listesi ile karşınızdayız. 11 – 17 Temmuz 2022 tarihleri arasındaki verilere göre derlenen tablo, söz konusu tarih aralığında mağazada en fazla gelir elde eden ürünleri gözler önüne seriyor.

Buna göre geçtiğimiz haftanın en çok satanı bir kez daha Steam Deck oluyor. Üst üste yedi haftadır birinci sırada bulunan taşınabilir el konsolu, dominasyonunu devam ettiriyor. Listenin geri kalanında ise bazı dikkate değer değişimler var. Redbeet Interactive tarafından geliştirilen açık dünya hayatta kalma oyunu Raft, ikinci sırada yer alıyor.

Stray, 19 Temmuz’da Geliyor

steam haftanın en çok satanlar listesi

Onun hemen arkasından, bir kediyi kontrol ettiğimiz Stray geliyor. PC ve konsol için 19 Temmuz’da piyasaya sürülecek olan oyun, aynı gün PS Plus Extra ve Deluxe üyelere ücretsiz olarak sunulacak. Dördüncü basamakta, 2022’nin en iyi oyunlarından Elden Ring yer alırken, onu sırasıyla Ready or Not, F1 22 ve Valve Index VR Kit takip ediyor.

Monster Hunter Rise: Sunbreak paketi, sekiz ve dokuzuncu sıraları alırken, Steam haftanın en çok satanlar listesinin son sırasında ise CS:GO Prime Status Upgrade bulunuyor. SteamDB tarafından hazırlanan listenin tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Steam Haftanın En Çok Satanlar Listesi

 1. Steam Deck
 2. Raft
 3. Stray
 4. Elden Ring
 5. Ready or Not
 6. F1 22
 7. Valve Index VR Kit
 8. Monster Hunter Rise: Sunbreak
 9. Monster Hunter Rise + Sunbreak
 10. CS:GO Prime Status Upgrade

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.