Üç Büyük Oyun, Hafta Sonu Steam’de Ücretsiz Oynanabilecek!

Madden 22, Tom Clancy's Rainbow Six Siege ve F1 2021, bu hafta sonu boyunca Steam'de ücretsiz oynanabilecek.

Steam hafta sonu ücretsiz oyunlar arasına üç dev yapım daha katıldı. EA tarafından yayınlanan Amerikan futbolu oyunu Madden 22, F1 2021 ve Ubisoft imzalı Rainbow Six Siege, mağaza üzerinde ücretsiz oldu. Madden 22 ve F1 2021, 13 Eylül Pazartesi saat 20:00’a kadar, Rainbow Six Siege ise 12 Eylül Pazar saat 20:00’a kadar bedava oynanabilecek.

Rainbow Six Siege, Steam’de Ücretsiz Olarak Oynanabiliyor

Steam ücretsiz hafta sonu Rainbow Six Siege

Ücretsiz oyunlar konusunda cömertliğini sürdüren Steam, her üç oyunu da sınırlı süreliğine bedava yaparak kullanıcılara keyifli bir hafta sonu yaşatmayı amaçlıyor. Yeni operatör Osa’yı oyuna dahil eden Operation Crystal Guard güncellemesi, dün itibarıyla yayınlanmıştı. Rainbow Six Siege, Steam’in yanı sıra PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Epic Games Store ve Ubisoft Connect üzerinden de ücretsiz oynanabilecek.

Bir diğer oynaması ücretsiz Steam oyunu olan Madden 22 ise geçen ay piyasaya sürülmüştü. Tiburon tarafından geliştirilen yapım, Steam’de çoğunlukla olumsuz yorumlara sahip olsa da ücretsiz hafta sonu etkinliği kapsamında denenebilir.

oynaması ücretsiz steam oyunu

Codemasters imzalı yarış oyunu F1 2021, Formula tutkunlarının hayran kalacağı bir deneyim vadediyor. Son derece sürükleyici olan simülasyon, ‘Braking Point’ ve iki oyunculu Kariyer gibi yeni ve çarpıcı özelliklere sahip. Bu sene 10. yılını dolduran popüler Kariyer Modu güncellenmiş Ar-Ge ve Alıştırma Programları ile yeni Hızlı Alıştırma seçeneğini sunuyor.

Yukarıdaki her üç oyunda Steam ücretsiz hafta sonu etkinliği kapsamında bedava oynanabilecek. Elbette, oyunları sonsuza kadar kütüphanenize ekleyemeyeceksiniz. Fakat bu etkinlikler bir oyunu satın almadan önce doyurucu bir fikir edinilmesini sağladığı için önemli.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol