Rainbow Six Siege Operation Crystal Guard Güncellemesi Yayınlandı

Rainbow Six Siege'in en son güncellemesi yeni bir saldırı sınıfı operatör, zırh sisteminde büyük bir değişiklik, harita yeniden çalışmaları gibi büyük değişimler getirdi.

Rainbow Six Siege Operation Crystal Guard güncellemesi yayınlandı ve Croation operatörü Osa‘yı oyuna ekledi. Bunların yanı sıra bir dizi harita üzerinde bazı değişiklikler yapıldı ve oyunun zırh sisteminde büyük bir yeniliğe gidildi.

Yeni Operatör: Osa Nasıl Alınır?

Saldırı sınıfında olan ve oyunun ilk transseksüel operatörü Osa, çok yönlü yeni Talon-8 kalkanı taşıyacak. Şeffaf, kurşun geçirmez bir malzemeden yapılmış olan Osa, kişisel savunma için kalkanı taşıyabilecek veya ekibine koruma sağlamak için yerleştirebilecek. Osa, Year 6 Season 3 Battle Pass‘i satın alan oyuncular için hemen kullanılabilir olacak veya 21 Eylül’den itibaren oyun içi para birimi veya Rainbow Six Siege’in premium para birimi ile ücretsiz olarak edinilebilecek.

Operation Crystal Guard

Harita ve Operatör Değişimleri

Operation Crystal Guard güncellemesinin bir parçası olarak Kıyı Şeridi, Banka ve Kulüp Binası’na büyük harita değişiklikleri yapıldı ve her harita daha fazla yok edilebilir öge, yeni bomba yerleştirme alanları ve bunlar gibi daha fazla değişiklik aldı.

Fuze ve Twitch dahil olmak üzere operatörlerde yapılan önemli değişikliklerle birlikte birçok operatör de güncellemeler alacak. Örneğin Fuze, artık küme yükünü güçlendirilmiş yüzeyler aracılığıyla konuşlandırabilecek ancak daha yavaş bir hızla bunu yapabilecek. Ayrıca Twitch’in şok drone’u artık yalnızca bir maçın eylem aşamasında kullanılabilecek ancak düşman cihazlarını basitçe devre dışı bırakmak yerine yok etme yeteneği ile birlikte gelecek.

Zırh Sistemi Değişti

Harita ve operatör güncellemeleri, oyunun zırh sisteminin çalışma biçiminde büyük bir değişiklikle birlikte geldi. Aslında kaldırıldı desek daha doğru olacak. Operation Crystal Guard ile birlikte daha önce daha yüksek zırh kullanan operatörler artık bu zırhı ek sağlığa dönüştürecek. Oyuncular ayrıca Elit görünümler söz konusu olduğunda daha fazla kişiselleştirme seçeneğine sahip olacak, bu da artık oyuncuların aynı operatöre ait oldukları ve aynı operatör tarafından donatılabildikleri sürece Elit setlerdeki üniformaları ve başlıkları karıştırıp eşleştirmelerine olanak tanıyacak.

Operation Crystal Guard Fragmanı

Rainbow Six Siege Ücretsiz Oynama Etkinliği

Tüm yeni eklemelerin ve değişikliklerin tam bir dökümü için tam yama notlarına göz atmayı unutmayın. Rainbow Six Siege, 9 Eylül – 12 Eylül tarihleri arasında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Epic Games Store ve Ubisoft Connect üzerinden PC’de ücretsiz olarak oynanabilecek.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol