Epic Games’ten 249 TL Değerinde Sürpriz Ücretsiz Oyun

Epic Games bir sürpriz yaptı ve 249 TL değerindeki Nioh: The Complete Edition'ı ücretsiz yaptı.

Epic Games’ten bir ücretsiz oyun fırsatı daha geldi. Şirket, bu haftanın ücretsiz oyununun yanında bir sürpriz daha yaptı ve 249 TL değerindeki Nioh: The Complete Edition‘ı ücretsiz yaptı.

Epic Games’in dağıttığı ücretsiz oyun olan Nioh: The Complete Edition‘ı, 16 Eylül‘e kadar buradan kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Nioh: The Complete Edition, Team Ninja stüdyosu tarafından, Koei Tecmo şirketinin gözetiminde geliştirilen üçüncü şahıs aksiyon oyunu. Hem insanları hem de canavarları bulacağımız çeşitli düşmanlara karşı savaşan bir samuray olarak oynuyoruz.

Ücretsiz Oyun Nioh

Bu Hafta Verilen Ücretsiz Oyun: Nioh Neler Sunuyor?

Nioh, Dead or Alive ve Ninja Gaiden serisi veya Metroid: Other M. Studio gibi oyunlardan bilinen ünlü Japon stüdyo Team Ninja tarafından yaratılmış bir aksiyon oyunu. İlginç bir şekilde, oyunun yapımcılarından biri, 2009 yılında Tecmo ile birleşerek mevcut şirketi oluşturan Koei’nin kurucularından biri olan Kou Shibusawa.

Bu hafta verilen ücretsiz oyun Nioh, 2005 yılında resmi olarak duyuruldu ve PlayStation 3 konsolunun başlangıç oyunlarından biri olması gerekiyordu ancak geliştirme aşaması beklendiği gibi gitmedi ve bir süre NiOh’dan haber alamadık. Eylül 2015’te, oyunun bir kez daha duyurulduğu Tokyo Game Show etkinliği sırasında yeniden ortaya çıktı, bu sefer PlayStation 4 için bir oyun olarak duyuruldu.

Nioh’un hikayesi, Sengoku döneminin (15. ila 16. yüzyıl) alternatif versiyonunda geçiyor Japon eyaletleri iç savaşın ortasında ve Yokai adı verilen tehlikeli iblisler şeklinde yeni bir büyük tehlike ortaya çıktı. Bu arada, Batı’dan William adında sarışın bir savaşçı Edward Kelly’nin peşinde Japonya’ya geldi. Kahramanımız hızla Ieyasu Tokugawa ve hizmetçisi Hanzo Hattori ile güçlerini birleştirdi. Bu ikili birlikte düşmanın peşine düşecek ve Yokai’yi avlayacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol