Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satan Oyunları (19 Aralık)

13 - 19 Aralık haftasında Steam'de en çok satan oyunlar belli oldu. 343 Industries tarafından geliştirilen Halo Infinite, bir önceki hafta olduğu gibi yine zirvede yer aldı.

SteamDB verilerine göre geçen haftanın en çok satan oyunları belli oldu. 13 – 19 Aralık tarihleri arasında Steam mağazasının en gözde oyunu Halo Infinite (Campaign) oldu. 343 Industries imzalı FPS oyunu, 8 Aralık’ta piyasaya çıkmıştı.

Ücretsiz çok oyunculu betası ile büyük bir ilgi gören Infinite, 299,00 TL değerindeki tek oyunculu sürümü ile beğeni toplamaya devam ediyor. Master Chief’in son macerası hakkındaki görüşlerimizi merak ediyorsanız, Halo Infinite incelememize göz atabilirsiniz.

Halo Infinite Tahtını Kaptırmadı

en çok satan oyunlar
Halo Infinite (Campaign), Steam’de geçen haftanın en çok satan oyunu oldu.

Yeni Halo oyununun arkasından sırasıyla Five Nights at Freddy’s: Security Breach ve Ready or Not geliyor. Valve Index VR Kit dördüncü, 10 Chambers’ın ilk FPS oyunu GTFO beşinci ve RocketWerkz tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu ICARUS altıncı basamakta bulunuyor.

Skandal lansmanının ardından aldığı güncellemelerle kendini toparlayan Battlefield 2042, listeye yedinci sıradan girerek geçen haftanın en çok satan oyunlarından biri olmayı başarıyor. Son üç sırayı ise Escape Simulator, Farming Simulator 22 ve Forza Horizon 5 oluşturuyor.

Steam’de 13 – 19 Aralık haftasında en çok satan oyunlara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol