Steam Next Fest Ekim 2021 Etkinliği Başladı: Yeni Oyunlara Göz Atın

Gizli mücevherleri keşfedeceğiniz bir haftaya hazır olun. Bugün yüzlerce demo, röportaj ve anlaşma içeren başka bir Steam Next Fest başladı.

Steam’de bir haftalık demo çılgınlığı bizi bekliyor! Bugün saat TSİ 20.00’da Steam Next Fest Ekim etkinliği başladı ve oyuncuların göz atması için demo sürüm sunan bir sürü oyun sizleri bekliyor, hiçbirini kaçırmayın.

Bu hafta boyunca, 1-7 Ekim tarihleri arasında toplam birkaç yüz demo mevcut olacak. Ayrıca geliştiricilerle röportajlar, oynanış yayınları ve seçilen oyunlarda geçici anlaşmalar olacak. Etkinlik, bağımsız geliştiricilerin en ilginç eserlerini daha geniş Steam kullanıcıları kitlesine sunmalarına yardımcı olacak. Önceki Steam Next Fest’te olduğu gibi, oyunların tam listesini bilmiyoruz ancak festivali açıklayan kısa tanıtımda bazı ilginç oyunlar mevcut.

Steam Next Fest Ekim

Steam Next Fest Ekim 2021 Oyunları

Steam Next Fest Ekim 2021 etkinliği boyunca mutlaka göz atmanız gereken ilginç oyunlardan bazılarını sizler için derledik.

 • Airhead – Hava dolu bir kafanın ve vücudun geri kalanının eylemlerini yönlendirdiğimiz, düşmanca bir dünyada işbirliği yapmaya zorladığımız bir bulmaca oyunu ve metroidvania kombinasyonu.
 • Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy – Moebius’tan ilham alan grafiklere sahip zorlu bir açık dünya roguelite RPG; 2017 oyununun devamı.
 • ANNO: Mutationem – Bir siberpunk dünyasında geçen ve iki boyutlu piksel karakterlerini üç boyutlu ortamla birleştiren orijinal grafiklerle renklendirilmiş, RPG unsurlarına sahip aksiyon macera oyunu.
 • Biwar Legend of Dragon Slayer – Bali adasının ve Yeni Gine’nin Endonezya kısmının folkloru ve mimarisinden esinlenen bir fantezi dünyasında üçüncü şahıs aksiyon oyunu.
 • Mahokenshi – Asya efsanelerinden ilham alan bir fantezi dünyasında sıra tabanlı strateji ve kart oyununun bir karışımı.
 • Decoherence – Strateji unsurlarına sahip ilginç bir arena nişancı oyunu. Robotların rastgele oluşturulmuş arenalarda PvP veya tek oyuncu modunda konuşlandırılmasını, rollerini ve silahlanmasını planlıyoruz. Oyuncu, savaş sırasında bireysel robotların kontrolünü ele geçirebilir.
 • Inscryption – Rougelike, korku ve kaçış odası oyunlarının unsurlarıyla karanlık kart oyunu.
 • Negative Nancy – İplerine kadar iddialı olmayı öğrendiğiniz, birden fazla sonu olan bir kara komedi.
 • Starship Troopers: Terran Command – Starship Troopers evreninde geçen bir RTS.
 • Life of Delta – Daedalic Entertainment’tan kıyamet sonrası bir dünyada robotlarla bir P&C macera oyunu.
 • Tunic – The Legend of Zelda: Link’s Awakening’i anımsatan izometrik bir aksiyon oyununda sevimli bir tilkinin maceraları.
 • Itorah – Latin Amerika folklorundan ilham alan bir fantezi dünyasında geçen, elle çizilmiş güzel grafiklere sahip bir platform oyunu.

Bu haftaya hazır olun ve Steam Next Fest Ekim 2021 sırasında en ilginç mücevherleri bulun. En havalı yapımları yorumlarda anlatarak izlenimlerinizi paylaşın.

Bu, Steam’deki ilginç olayların sonu değil. Önümüzdeki günlerde 21 Ekim’de Digital Tabletop Fest başlayacak ve RPG oyunlara ve dijital masa oyunlarına özel etkinlik başlayacak. Bu yıl haziran ayında düzenlenen festivalin bir önceki etkinliği, oyunların 700 demo versiyonunu test etmemizi sağlamıştı.

Steam Next Fest Ekim 2021 etkinliği ilginizi çektiyse, Digital Taletop Fest’i de kaçırmamak için Steam hesabınızda kendinize bir bildirim ayarlayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol