Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Outlaws’tan 10 Dakikalık Oynanış Görüntüleri Geldi

Geliştiriciliğini Massive Entertainment’ın üstlendiği açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için yepyeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Yayıncılığını Ubisoft’un üstlendiği ve geliştiriciliğini yine Ubisoft çatısı altında bulunan Massive Entertainment’ın üstlendiği açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için yepyeni bir oynanış videosu yayınlandı. Ubisoft Forward etkinliği kapsamında ortaya çıkan bu görüntüler, 10 dakikalık bir içeriği bizlere sunuyor ve oyunda neler bekleyeceğimize dair derin bakışlar atıyor. Dolayısıyla haberimizin en alt kısmından bu içeriğe erişebilir ve beklentilerinizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

Ubisoft Forward kapsamında yayınlanan yeni oynanış videosunun detaylarına bakacak olursak, öncelikle ana karakterimiz Kay Vess’i doğrudan burada görebiliyoruz. Kay, burada yakın yoldaşı Nix ile beraber büyük bir maceraya atılıyor ve Tatooine bölgesinde uzman bir silahşörü bulma görevine geçiş yapıyor. Bunun yanı sıra videoda iki karakterin geçmişine bir bakış sunuluyor ve yüksek riskli işlerden nasıl sıyrıldığı gözler önüne seriliyor.

Star Wars Outlaws Evrenin İlk Açık Dünyalı Oyunu

Star Wars Outlaws için ortaya çıkan yine oynanış videosu içerisinde oyun yönetmeni Mathias Karlson, oyun hakkında çeşitli detaylar aktarıyor ve şu ifadeleri kullanıyor: “Yapım içerisinde etrafı keşfetmek ve galaksinin dört bir yanına dağılmış unsurları bulmak oldukça önemli. Ana karakteriniz ile yeraltı dünyasında hayatta kalmak için becerilerinizi ön plana atmanız gerekiyor ve aynı zamanda uzmanlığınızı sergilemek tamamen sizin işiniz oluyor.

Star Wars Outlaws 2024 06 10 24 002

Beklenen yapımlar arasında yer alan Star Wars Outlaws, Star Wars evrenine ilk açık dünya bakış açısı sunmayı hedefliyor. Daha önce açıklanan detaylarla beraber oyunun 30 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacağını aktarabiliyoruz. Oyunun PC sürümü Ubisoft Store üzerinden mevcut olacak ve diğer dijital mağazalara gelip gelmeyeceği şu an için belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.