Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Outlaws’tan Yepyeni Oynanış Fragmanı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için yepyeni bir fragman yayınlandı.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için yepyeni bir fragman yayınlandı. Yaklaşık 50 saniyelik kısa video içerisinde çeşitli oynanış sekansları, karakter görünümleri, ortamlar ve çok daha fazlası bizlere sunuldu. Summer Game Fest 2024 etkinliği kapsamında yayınlanan bu içeriğe haberimizin sonundan ulaşabilir ve bir göz atabilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla detay 10 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Ubisoft Forward 2024 sunumunda bizlere sunulmayı bekliyor. Yepyeni bir tanıtım içeriğinin bizlere aktarılacağı etkinlik kapsamında heyecan verici bilgilerin yer alacağı söyleniyor. Massive Entertainment tarafından geliştirilen bu yapım, Star Wars evreninde geçecek olan yepyeni bir macerayı konu alıyor.

Star Wars Outlaws İkonik Gezegenlere Sahip

The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi olayları arasında geçen ilk açık dünya Star Wars oyunu hayranlar tarafından bir hayli bekleniyor. Galaksi içerisinde hem ikonik hem de farklı gezegenleri keşfedebileceğimiz yapımda ana karakterimiz Kay Vess ile büyük bir yolculuğa çıkıyoruz. Diğer taraftan burada sadece tek başımıza değil aynı zamanda yoldaşımız Nix ile beraber özgürlüğe adım atmaya çalışıyoruz.

Star Wars Outlaws Open World Scr

Galaksinin en çok arananlar listesine katıldığımız yapımda suç örgütleri ile beraber savaşabiliyor, çalabiliyor ve onları alt etmek için elimizden gelenin fazlasını yapmak durumunda kalıyoruz. Star Wars Outlaws, 30 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun PC sürümü Ubisoft Store üzerinden yayınlanacak. Diğer platformlara gelip gelmeyeceği şu an için belli değil ancak genel olarak ekipler yıllar sonra oyuna diğer dijital platformlara getirebiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.