Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Jedi Survivor Steam Sayfası Açıldı

Steam sayfasında pek bir bilgi yok ancak sızıntılardan yola çıkarak oyunu Mart ayında oynayabileceğimizi tahmin ediyoruz.

Star Wars Jedi Survivor‘ın Steam sayfası nihayet açıldı. Star Wars Jedi Fallen Order isimli oyunun devamını 2023’ün erken aşamalarında görme ihtimaliz arttı diyebiliriz. Cal Kestis’in bir sonraki macerasını merak ediyorsanız, oyunu şimdiden istek listenize ekleyebilirsiniz.

Bunun dışında, oyunun Steam sayfası bilgi açısından oldukça kısıtlı. Star Wars Jedi Survivor sistem gereksinimleri kısmında yalnızca 64 bit bir işletim sistemine ihtiyacımız olacağı açıklaması mevcut. Ayrıca eklenen görseller ve videoları ise daha önceden gördük. Cal’ın merakla beklenen yeni sakalıyla ilgili ayrıntıları bile sayfada henüz yayınlanmamış.

Star Wars Jedi Survivor Yeni Nesil Olacak

Star Wars Jedi Survivor

Olay örgüsü ise “STAR WARS Jedi Survivor, STAR WARS Jedi Fallen Order’daki olaylardan beş yıl sonrasını konu alıyor. Cal, galakside kalan son Jedi’lardan biri olmanın ağırlığını hissetmeye devam ederken, İmparatorluğun sürekli arayışının bir adım önünde kalmalıdır.” ifadeleriyle açıklanmış.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntılar sayesinde Jedi Survivor‘ın çıkış tarihi Mart 2023 olarak belirlendiğini öğrenmiştik. Fallen Order’ın PC ve konsollarda aynı anda piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, oyunun tüm platformlarda bu tarihlerde yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Star Wars Jedi Survivor hakkında oynanış açısından pek bir şey açıklanmadı, bunun ötesinde Cal’in bir sonraki macera için yeni beceriler öğrenmesi ve yeni Güç yeteneklerinden faydalanması gerekecek. Bununla birlikte, Jedi Survivor’ın yalnızca yeni nesil olacağı doğrulandı; yani oyun PS4 ve Xbox One’ı tamamen atlarken PC, PS5 ve Xbox Series X’e çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.