Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Jedi Survivor Duyuruldu (Video)

Electronic Arts, Respawn Entertainment ve Lucasfilm Games, harika görünen bir sinematik fragmanla Star Wars Jedi Survivor'ı resmi olarak duyurdu.

Star Wars Jedi Survivor resmen duyuruldu. Büyük Star Wars Celebration etkinliği, The Mandalorian Sezon 3’ün Disney Plus’ta Şubat 2023’te prömiyerinin yapılacağı onayı gibi her türlü heyecan verici duyuru ve ifşayı gördü. Bununla birlikte Electronic Arts, Respawn Entertainment ve Lucasfilm Games, popüler 2019 oyunu Star Wars Jedi Fallen Order’ın devamı da etkinlikte yer aldı.

Star Wars Jedi Survivor bir kez daha oyun yönetmeni olarak Stig Asmussen’i ve hayranların favorisi Cal Kestis’i ana karakter olarak geri getirecek. Oyun, Star Wars Jedi: Fallen Order olaylarından beş yıl sonra, Kestis ve droid arkadaşı BD-1 hala İmparatorluktan kaçışını konu alacak. Sinematik fragman, İmparatorluğun Cal’ın ışın kılıcını ele geçirdiğini görüyoruz. Daha sonra Cal Kestis’in gizemli bir karakter görmesine tanık oluyoruz.

Star Wars Jedi Survivor Çıkış Tarihi

Star Wars Jedi Survivor
Star Wars Jedi Survivor, 2023 yılında çıkış yapacak.

Star Wars Jedi Survivor fragmanının gündeme getirdiği soruların yanıtlanması için ileri bir tarihi beklemek zorunda kalacağız. Oyunun belirli bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, Star Wars Jedi Fallen Order 2, 2023’te bir noktada çıkış yapacak. Bu nedenle Star Wars hayranları oyun ve Cal Kestis’in bir sonraki macerası hakkında önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi alacak.

Star Wars Jedi Survivor hakkında oynanış açısından pek bir şey açıklanmadı, bunun ötesinde Cal’in bir sonraki macera için yeni beceriler öğrenmesi ve yeni Güç yeteneklerinden faydalanması gerekecek. Bununla birlikte, Jedi Survivor’ın yalnızca yeni nesil olacağı doğrulandı; yani oyun PS4 ve Xbox One’ı tamamen atlarken PC, PS5 ve Xbox Series X’e çıkış yapacak.

Bu, oyunun grafik ve performans açısından Star Wars Jedi: Fallen Order’dan ileriye doğru önemli bir sıçrama olmasını sağlayacak, bu nedenle nihai ürünün nasıl ortaya çıktığını görmek ilginç olacak. Resmi Star Wars web sitesinde yayınlanan bir röportajda, oyun direktörü Stig Asmussen, Star Wars Jedi: Survivor geldiğinde hayranların bekleyebilecekleri yeni nesil avantajlardan bazılarına değindi. Buna ışın izleme ve hızlı yükleme süreleri dahil.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.