Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

STALKER 2’den Yeni Bilgiler ve Ekran Görüntüleri Geldi

GSC Game World'ün merakla beklenen birinci şahıs hayatta kalma korku açık dünya nişancı oyunu, Xbox Series X/S ve PC için hala geliştirilme aşamasında.

STALKER 2: Heart of Chronobyl, birçok insanın uzun süredir dikkatini çeken bir oyun ve oyunu her gördüğümüzde daha da mükemmel görünmesi gerçeği, açık dünya hayatta kalma korku FPS oyunlarını sevenlerin heyecanını daha da arttırdı.

Bugün ise, geliştirici GSC Game World, bir kez daha oyunun görsel olarak ne kadar etkileyici olacağına dair bir fikir veren yeni bir grup oynanış ekran görüntüsü yayınladı. Rusya’nın Ukrayna ile olan savaşının ortasında kalan ve hatta can kayıpları yaşayan stüdyo, oyunun ertelendiği iddialarını yalanladı ve oyunun hala geliştirildiğini açıkladı.

STALKER 2 Geliştirme Süreci Şimdilik Sorunsuz

STALKER 2 Gelistirme Sureci Simdilik Sorunsuz

Ekran görüntüleri, GSC Game World’ün perde arkasında karşılaştığı önemli geliştirme engelleri hakkında konuşmak için geliştiriciyle kısa bir süre önce röportaj yapan Wired‘ın izniyle geldi. Ukrayna merkezli stüdyo, STALKER 2’nin geliştirilmesini geçen yılın Mart ayında, bölgede hala gelişmekte olan bir çatışmada ülkenin Rus güçleri tarafından işgal edilmesi üzerine durdurdu.

Nişancı üzerindeki geliştirme, bir süre sonra GSC Game World’ün geliştirme ekibinin bir kısmının Prag’a taşınmasıyla yeniden başladı. Wired’a konuşan baş yapımcı Maria Grygorovych, “Aslında Kiev bölgesinde bulunan Çornobil hakkında, savaştan önce Ukraynalı bir ekip tarafından yapılmış bir oyundu ve işgal başladıktan sonra kıyaslanamayacak kadar büyük bir şey haline geldi. Bu oyun, Dünyaya gösterilmesi gereken bir ürün haline geldi.” ifadelerini kullandı.

STALKER 2: Heart of Chornobyl, Xbox Series X/S ve PC için bu yıl piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.