Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Splinter Cell Remake Yönetmeni İstifa Etti

Splinter Cell'in Remake versiyonu üzerinde çalışan yönetmen, Ubisoft'tan ayrıldı. Oyunun geleceği hakkında henüz bir gelişme yok.

Splinter Cell Remake oyun direktörü David Grivel, Ubisoft’tan ayrılıyor. Grivel daha önce Far Cry 6’nın baş tasarımcısı olmak üzere diğer Ubisoft oyunlarında da çalıştı. Oyun için henüz yeni bir yönetmen belirlenmedi ve bu ayrılığın Splinter Cell Remake üzerindeki çalışmaları nasıl etkileyeceğine dair bir bilgi yok. Orijinal Splinter Cell’in yeniden yapımı Aralık 2021′de duyuruldu ancak oyunla ilgili başka bilgiler paylaşılmadı.

Oyunun hikayesi modern bir izleyici kitlesi için yeniden yazılıyor. Artık oyun yönetmenini kaybettiği için serinin hayranları, bu oyunun çıkıp çıkmayacağına şüpheyle bakıyorlar. Grivel, ayrılışıyla ilgili duyuruyu resmi LinkedIn sayfasında yaptı ve neden Ubisoft’tan ayrıldığını belirtmedi. Grivel ayrıca People Can Fly Studio’da Kreatif Direktör olarak yeni bir pozisyon aldığını da doğruladı. People Can Fly Studio, Gears of War: Judgment ve Bulletstorm’da Epic Games ile yaptığı işbirliğiyle tanınıyor.

Splinter Cell Remake Geliştirilmeye Devam Ediyor

Splinter Cell Remake

Splinter Cell serisinde yayınlanan son oyun 2013 yılında çıkan Splinter Cell: Blacklist idi. Bir VR Splinter Cell oyunu geliştirme aşamasındaydı ancak Temmuz 2021’de iptal edildi. People Can Fly Studio’da Grivel’in ne üzerinde çalıştığı hakkında pek bilgi yok. Oyunun yönetmeninin ani ayrılmasıyla hayranlar, yalnızca oyunun piyasaya sürülmeye devam etmesini umabilirler.

Splinter Cell çoğunlukla gizli, zor ve tek oyunculu bir deneyim olsa da Ubisoft, yakın zamanda önceki Splinter Cell oyunu da dahil olmak üzere birçok oyunu için çevrimiçi hizmetleri kapattı. Umarım Grivel’in ayrılması, Splinter Cell serisinde uzun zamandır beklenen yeni bir girişin gelişimini olumsuz etkilemez.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.