Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft, Splinter Cell Remake’i Duyurdu!

Ubisoft, oyuncuların yıllardır beklediği o haberi verdi. Splinter Cell Remake resmi olarak duyuruldu.

Ubisoft’un yeni bir Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştığını öne süren bir rapor ortaya çıkmıştı. Bugün, Fransız şirket Splinter Cell Remake’i resmen duyurdu. Evet, geliştirilmekte olan yepyeni bir Splinter Cell oyunu var ve nihayet bu resmi olarak doğrulandı.

Splinter Cell Remake, Snowdrop Engine kullanılarak sıfırdan yeniden oluşturulacak. Oyun, dinamik aydınlatma ve gölgelerin yanı sıra yeni nesil görseller ve oynanış sunacak. Tamamen baştan inşa edilecek oyunun eski oyuna tamamen sadık kalığ kalmayacağını ise henüz bilmiyoruz.

Splinter Cell Remake Resmi Olarak Duyuruldu

Splinter Cell Remake

Ubisoft herhangi bir ek ayrıntı paylaşmasa da bir geliştirme videosu paylaştı. Bu videoda Ubisoft News, orijinal oyunu 19 yıl önce piyasaya süren ve Splinter Cell’i rekabetten ayıran şeyin tam olarak ne olduğunu öğrenmek için yeniden yapım üzerinde çalışan bazı geliştiricilerle konuştu.

Önceki rapora göre, bu yeni Splinter Cell oyunu Halo Infinite’deki gibi yarı açık dünya ortamlarına sahip olacak. Bilmiyorsanız ve diğer açık dünya oyunlarının aksine, Halo Infinite geniş keşif alanlarına sahip. Temel olarak, haritalarını ilk Crysis oyununa benzeyen geniş ortamlar olarak düşünün. Bu iyi bir haber çünkü Ubisoft’un yorucu açık dünya oyun tasarımıyla uğraşmak zorunda kalmayacağız.

Splinter Cell Remake’in İlk Tanıtım Videosu

YouTube video

Son olarak ve bu oyun gerçekten erken bir geliştirme aşaması olduğundan, Michael Ironside’ın rolünü tekrar edip etmeyeceğini bilmiyoruz. Siz Splinter Cell Remake konusunda heyecanlı mısınız? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.