Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Sony Marvel Filmi Kraven The Hunter’dan İlk Fragman

Sony, başrolünde Aaron Taylor-Johnson'ın yer aldığı yeni Marvel filmi Kraven The Hunter'ın resmi fragmanını yayımladı. J.C. Chandor tarafından yönetilen çizgi roman uyarlaması, ekim ayında vizyona girecek.

Sony, Spider-Man ile ilişkilendirilen karakterlere dayanan anti kahraman evrenini büyütmeye devam ediyor. Sony Pictures Marvel Karakterleri Evreni’nde şu ana kadar Venom ve Morbius filmlerini izledik. Sıradaki çizgi roman uyarlaması ise Stan Lee tarafından yaratılan Kraven The Hunter olacak. Başrolünde Aaron Taylor-Johnson‘ın olduğu filmin heyecanla beklenen resmi fragmanı nihayet yayımlandı.

J.C. Chandor tarafından yönetilen film, Marvel’ın en ikonik kötü adamlarından birinin nasıl ve neden ortaya çıktığına dair etkileyici bir köken hikayesi sunuyor. Gerçek adı Sergei Kravinoff olan karakterin Spider-Man ile karşılaşmasından önceki dönemi konu alan uyarlama, diğer Sony/Marvel filmleri gibi R-Rated (18+) derecelendirmesine sahip.

Kraven The Hunter, Ekim Ayında Sinemalarda Olacak

sony marvel filmi kraven the hunter

Başlangıçta filmin senaryosu Richard Wenk tarafından yazıldı, ancak daha sonra Art Marcum ve Matt Holloway hikayeyi yeniden kaleme aldı. Kraven The Hunter’a hayat veren Johnson, daha önce MCU’da Pietro Maximoff’u canlandırmıştı. Bundan dolayı filmin çoklu evrenin bir parçası olabileceği söyleniyor, ancak MCU ile böyle bir bağlantının kurulması epey sürpriz olur.

Üç dakikalık fragmanda, karakterin güçlerini nasıl aldığından babasıyla olan sorunlu ilişkisine, avlanma yeteneklerinden çeşitli yönlerine kadar birçok şey görüyoruz. Ayrıca videonun 43. saniyesinde ekrana gelen yapının Trabzon’da bulunan Sümela Manastırı olması da gözümüzden kaçmıyor. Sony/Marvel filminde Johnson’a Ariana DeBose, Fred Hechinger, Alessandro Nivola, Christopher Abbott ve Russell Crowe gibi isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Kraven The Hunter, bu yılın ekim ayında vizyona girecek. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri resmi fragman ile başbaşa bırakalım. Keyifli seyirler!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.