Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sonic Frontiers Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Steam'in veritabanındaki bir değişiklik, Sega'nın en yeni oyunu Sonic Frontiers'ın çıkış tarihini sızdırdı.

Sonic Frontiers çıkış tarihi belli oldu. Serinin en iddialı oyunlarından biri olacak olan Sonic Frontiers seriyi ilk kez açık dünya ile tanıştıracak. Bu değişim çeşitli fragmanlarla sergilendi ve oyuncular tarafından fazlasıyla olumlu karşılandı. Sonic hayranlarına ayrıca Haziran ayı boyunca çeşitli oyun tanıtımları ve fragmanları ile bol miktarda haber verildi.

Son yayınlanan IGN First aracılığıyla oynanış videolarına gelen ilk izlenimler ise oyunu “ortalama” olarak tanımladı ancak son yayınlanan videolar da ise eleştirilerin çoğu olumlu yorumlara evrildi. Bugün ise Steam’in veritabanında yapılan son bir değişiklik ise oyunun kopya koruma sistemi kullanacağını ortaya çıkarttı. Bunun yanı sıra çıkış tarihi de sızdırıldı.

Sonic Frontiers Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Sonic Frontiers Çıkış Tarihi

SteamDB, bir oyunun ne zaman eklendiği gibi bir oyunun uygulamasının ayrıntıları da dahil olmak üzere, platformdaki çeşitli değişiklikler hakkında güncel bilgiler tutan bir veritabanı diyebiliriz. Bu veritabanında dün yapılan bir değişiklik ile Sonic Frontiers çıkış tarihi 8 Kasım 2022 olarak listelendi. Bu, geçtiğimiz aylarda PlayStation’dan gelen sızıntı ile de tutarlı.

Sonic Frontiers çıkış tarihi haricinde hayranlar oyunun Denuvo DRM kullanacak olmasına fazlasıyla sinirlendi. Deneyimsiz olanlar için Denuvo DRM, bugüne kadar hala eleştirilen son derece tartışmalı bir kopya koruma uygulaması. Pek çok PC oyuncusu bu korumadan nefret eder çünkü Denuvo’nun oyunların normalde olduğundan daha kötü çalışmasına neden olduğu çokça iddia edildi.

Sonic Mania gibi geçmiş Sonic oyunlarında Denuvo DRM kullanmıştı ancak birkaç yıl sonra çok fazla tepkiden sonra kaldırılmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.