Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sonic Frontiers Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Sonic Frontiers'ın PC ve konsol sürümü bu yıl içinde yayınlanacak.

Sonic Frontiers‘ın ilk tanıtım fragmanından neredeyse tam bir yıl sonra Sega, kirpinin en son macerası için oynanışa dair ilk fragmanı yayınladı. Nihayet oyunun tam olarak nasıl görüneceğini görme şansı yakaladık.

Sonic Frontiers ilk olarak geçen Mayıs ayının sonunda belirsiz bir sinematik fragman ile isimsiz bir şekilde tanıtılı ve Aralık ayına kadar ilk uygun detaylar ortaya çıkmadı. Daha sonra Sega, oyunu Sonic’in “ilk açık dünya oyunu” olarak tanımladı ve oyun hakkında bilgiler paylaşmaya başladı. Yayıncı oyun hakkında, “Yeni zirvelere çıkın ve yüksek hızlı açık alan özgürlüğünün heyecanını yaşayın.” ifadelerini kullandı.

Sonic Frontiers Oynanış Videosu

Sonic Frontiers

O zamandan beri, yeni Sonic Frontiers hakkında hiçbir bilgi alamamıştık ancak bugün Sega, Sonic’in yeşil bir alanın etrafında yuvarlandığını, savaşa girdiğini ve bazı demir raylarda altın para toplamak için kayarken görülebildiği küçük bir oynanış videosu ile geri döndü. Belki de başlangıçta oldukça sessiz bir sanat tarzı gibi görünen şeyin sürprizi dışında, görüntülerden çıkarılacak çok büyük bir miktar yok.

Bunun yanı sıra Sega bu yeni oynanış videosunun, IGN‘de daha fazlasını ortaya çıkaracak bir aylık geliştirici günlüğü serisinin ilk parçası olduğunu belirtti. Sonic Frontiers için henüz kesin bir çıkış tarihi yok, ancak bu yıl Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Switch ve PC için çıkış yapacağını biliyoruz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.