Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

SnowRunner’ın Ücretsiz Yeni Nesil Güncellemesi Duyuruldu

Sabre Interactive'in arazi simülasyonu, 4K görseller ve 60 FPS performansıyla önümüzdeki ay PS5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek.

SnowRunner, satış rekorları kıran bir oyun değil ancak Saber Interactive’in off-road simülatörü, birkaç yıl önce lansmanından bu yana oyunun güncellemeleri ile beraber oyuna tekrar tekrar geri dönmeye devam eden oldukça büyük ve özel bir hayran kitlesine sahip. Yakında, yeni bir güncelleme ile güçlü konsollarda da oyuncu sayısı artacak.

Yayıncı Focus Entertainment, SnowRunner’ın önümüzdeki ay yerel bir yeni nesil sürümü alacağını onayladı. Oyunun PS5 ve Xbox Series X yükseltmesi 4K ve 60 FPS oynanış deneyimi sunacak ancak Xbox Series S oyuncularının neler bekleyebileceğine dair bir haber yok. Bunun yanı sıra DualSense’in dokunsal geri bildirimi için destek de onaylandı. Daha da iyisi, oyuna zaten PS4 veya Xbox One’da sahip olanlar, mevcut nesil sürüme ücretsiz olarak yükseltebilecek.

SnowRunner’ın Yeni Nesil Sürümü 31 Mayıs’ta Yayınlanacak

SnowRunner

İkinci MudRunner olan SnowRunner devrim niteliğinde değişiklikler getirmedi. Bunun yerine, öncekinin formülünü geliştirmeye odaklandı. Yine, geniş ve vahşi alanlarda yalnız seyahat eden Rus kamyonlarını ve diğer arazi araçlarını kullanıyoruz. Oyun tipik bir sanal alan, oyunun dünyasında özgürce hareket edebiliyoruz ancak, Truck Simulator serisi gibi diğer kamyon simülatörlerinden bilinen bakımlı rotalarla çok az ortak noktası olan çamurlu yollara dikkat ederek ilerliyoruz.

MudRunner 2, MudRunner Spintires’in bir devamı, popüler Spintires’ten bilinen formülü geliştiren arazi araçlarının bir simülatörü. Oyun Sabre Interactive tarafından geliştirildi ve Focus Home Interactive tarafından piyasaya sürüldü. SnowRunner, 31 Mayıs‘ta PS5 ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Oyun şu an PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’te mevcut.

SnowRunner - Release Date Reveal Trailer | PS5

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.