SnowRunner Year 2 Pass ile Eklenecek Yeni Sezonlar Duyuruldu

SnowRunner'ın sonraki sezonları, Year 2 Pass sezon geçişinin bir parçası olarak duyuruldu. İşte oyunun son fragmanı.

SnowRunner Year 2 Pass‘e dahil edilecek yeni sezonlar resmi olarak duyuruldu. Zorlu arazi taşımacılığı hayranları, yeni bölgeler, kamyonlar ve zorluklarla toplam dört mevsim yaşayacak. İçeriğin bir kısmı tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Sürükleyici Mod ve Yeni Oyun+ Mod oyuna eklenecek. Bunun yanı sıra birçok kozmetik eşya da oyuna dahil edilecek. Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store arasında çapraz oynama da nihayet bu güncelleme ile oyuncularla buluşacak.

SnowRunner Year 2 Pass

SnowRunner Year 2 Pass Yol Haritası

Build & Dispatch adlı 5. Sezonun başlangıcı 9 Eylül 2021 olarak duyuruldu. Rostov bölgesinde iki yeni harita üzerinde gideceğiz, fabrikalarını yeniden inşa ettikten sonra iki güçlü Tatra kamyonu (Force ve Phoenix) alacağız ve araçlar için dinamik rampalar oyuna eklenecek. Sezon 5 ayrıca bir çapraz oyun özelliği başlatacak şekilde ayarlandı.

Haul & Hustle başlıklı 6. Sezon, bizi sert kış koşullarında ağaç kesip taşıyacağımız ABD’nin daha önce erişilemeyen bir bölgesine götürecek. Yeni araçlar ortaya çıkacak ve sınırlı kaynaklar nedeniyle oyun çok zor olacak.

7. Sezon Complete and Conquer, off-road ortamında spor rekabetinin unsurlarını tanıtan çok oyunculu oyuna odaklanacak. Oyuncular yeni bir turnuva haritasında yarışacak ve aşırı engellerle dolu pistlerde becerilerini test edecek.

Geliştirici ekibe göre Sezon 8, 2022’de Year 2 Pass’ı kapatan en büyük ekleme olacak. Sadece yeni bir bölge, araçlar ve oyun modu sunacağını biliyoruz.

Gördüğünüz gibi, geçtiğimiz günlerde Xbox Game Pass‘te de karşımıza çıkan SnowRunner için gerçekten ilginç bir yıl olacak. SnowRunner Year 2 Pass‘in zaten satın alınabileceğini ve oyunculara iki yeni Tatra makinesine (813 ve 805) ve Azov 5319, Azov 73210, YAR 87 ve Voron AE-4380 kamyonları için görünümlere erişim sağladığını da belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol