Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Snapchat Plus’a Özel Bildirim Sesleri Geldi

Snapchat Plus kullanıcıları artık bir haftaya kadar Hikaye paylaşabilecek ve arkadaşları için özel bildirim sesleri ayarlayabilecek.

Snapchat Plus‘ın piyasaya sürülmesinden bu yana sadece birkaç ay geçti ancak ücretli abonelik hizmetinin şu anda bir milyondan fazla kullanıcısı olması büyük şaşkınlık yarattı. Uygulama genellikle genel güncellemeler sağlarken, son zamanlarda daha agresif davrandı ve aylık olarak yeni özellikler sunarak ücretli abonelerine değer sağlamaya odaklandı.

Artı kullanıcılar artık Hikayelerinin ne zaman sona ereceğini seçmek için özel bir zaman belirleme olanağına sahip olacak. Bu nedenle Snapchat Plus kullanıcıları, yeni bir fotoğraf yayınlarken bir saat veya bir haftaya kadar bir süre ayarlayarak arkadaşlarına ve ailelerine hikayelerinin keyfini çıkarması için daha fazla zaman tanıyabilecek.

Snapchat Plus’ın Yeni Özellikleri Neler?

Snapchat Plus

Belki de yeni güncellemenin daha ilginç kısımlarından biri, herhangi bir arkadaş için özel bir ton ayarlayarak, telefonu açmadan kimin çektiğini belirlemeyi kolaylaştırması olacak. Ne yazık ki, şu anda özel sesler için herhangi bir seçenek yok ancak aralarından seçim yapabileceğiniz yedi alternatif ses mevcut, zamanla artacağını varsayıyoruz.

Snapchat Plus kullanıcıları, yukarıdakilere ek olarak fotoğraf çekerken renk katmak için sekiz farklı renk arasından seçim yaparak farklı renkli kamera çerçeveleri ayarlayabilecek. Ayrıca, Cadılar Bayramı’nı kutlayan Ekim ayı için üç özel Bitmoji Arka Planı olacak. Bu, Snapchat kullanıcıları için iyi bir güncelleme olsa da, şirketin bu çeyrek için gelir hedefini kaçırdığını bildirmesiyle, işlerin iş tarafı o kadar da iyi gitmiyor gibi görünüyor.

Geçen ay Snapchat, Sohbet Kısayolları ile birlikte yeni iOS 16 Kilit Ekranı widget’ları ekledi ve tüm kullanıcılar için Snapchat Web’i açtı. Daha önce, ikinci hizmet yalnızca Plus aboneleri tarafından kullanılabiliyordu. Bunlardan herhangi biri size ilginç geliyorsa, Snapchat’i iOS veya Android‘de deneyebilirsiniz. Ayrıca şu anda 170 ülkede kullanılabilen Snapchat Plus’a da abone olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.