Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Snapchat Plus Abone Sayısı Oldukça Şaşırttı

Haziran ayında yayınlanan Snapchat Plus hizmeti, 1 milyon kullanıcı sayısına erişerek oldukça şaşırttı. Hizmet, ağustos ayında büyük bir güncelleme daha alacak.

Snapchat Plus, haziran ayının sonuna doğru yayınlandı ve kullanıcılara deneysel özellikleri test etme ayrıcalığı verdi. Bugün Snapchat, ücretli hizmetin ağustos güncellemesinde alacağı yeni özellikleri duyurdu. Yeni güncelleme birkaç ekstra özelliğe sahip olsa da çoğu yalnızca görselden ibaret. İlk olarak, Snapchat Plus kullanıcıları Priority Story‘ye erken erişim kazanacak. Bu Snap Starsa verilen yanıtları daha görünür hale getirecek.

Ayrıca bir sohbet okunurken görünen mavi oku değiştirmek için bir emoji seçebilecek. Bitmojilerde, Altın Ortamı ve Tropik Plaj gibi özel arka planlar kullanıma sunulacak. Buna ek olarak mermer bir arka plan da yer alacak. Son olarak, kullanıcılar Snapchat uygulama simgelerini yeni renkler ve tasarımlarla özelleştirebilecek.

Snapchat Plus 1 Milyon Aboneyi Geçti

Snapchat Plus

Elbette bu özellikler bir güncelleme için oldukça basit ancak şirket yeni özelliklerin yakında geleceğini belirtti. Firma daha önce yeni Snapchat simgeleri ve özel bir Snapchat Plus rozeti gibi kozmetik avantajları içeriyordu. Ayrıca bu hizmet, Plus abonelerinin konuşmaları sabitlemesine ve hikayelerini kimin tekrar izlediğini görmesine izin verdi. Şirket daha sonra hizmetine web’den erişme özelliğini de ekledi. Web’den sohbet edilebildi, arama yapılabildi ve video paylaşılabildi.

Bu kadar ekstra özellikten sonra şirket, hizmetin oldukça sevildiğini ve şu anda hizmeti kullanan bir milyonun üzerinde abone olduğunu belirtti. Snapchat Plus artık 20’den fazla bölgede kullanılabiliyor. Aylık 4 dolara mal olan bu abonelik, henüz Türkiye’de mevcut değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.