Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Snapchat’in Ücretli Abonelik Hizmeti Duyuruldu

Snapchat, ücretli abonelik sistemi olan Snapchat Plus isimli hizmetini resmi olarak doğruladı.

Snap Inc, Snapchat Plus adlı sosyal medya hizmeti için yeni bir ücretli abonelik katmanı sunacak. Şu anda hizmet dahili olarak test aşamasına girdi ve ödeme yapan aboneler için çeşitli avantajlar sunacak.

Snapchat Plus, Snap Inc tarafından doğrulanmış olsa da, bu noktada resmi bir kaynaktan gelen pek fazla ayrıntı yok. Neyse ki, bir geliştirici olan Alessandro Paluzzi, hizmetle ilgili bazı ayrıntıları paylaştı. Hizmete kayıt yaptıranlar, henüz platformda mevcut olmayan özelliklere erişim kazanacak. Bu, yalnızca platformun ücretli abonelerine sunulan özel özelliklerden daha deneysel öğelere ve hatta yayın öncesi işlevlere kadar değişebilecek.

Snapchat Plus Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Snapchat Plus

Alessandro Paluzzi, bir konuşmayı sabitleyebilme, özel Snapchat simgeleri ve özel bir rozet gibi bu özelliklerden bazılarının örnekleri paylaştı. Yukarıdaki görselde Snapchat Plus simgelerinin bazı örneklerini görebilirsiniz. Ayrıca hizmetin aboneleri, arkadaşlarının son 24 saat içindeki konumlarını ve kaç kez tekrar izlendiğini görebilecek. Elbette, ilkinin erişilebilir olması için kullanıcıların konum bilgilerini paylaşması gerekecek.

Paluzzi, Snapchat Plus’ın ayda 4,59 Euro’dan veya bir yıl için 45,99 Euro’dan geleceğini de belirtti. Tabii ki, resmi olarak piyasaya sürülmeden önce her şey değişebilir, özellikle de fiyatlandırma. Snap Inc. yeni hizmeti kabul etmiş olsa da, resmi sürümün ne zaman gerçekleşeceğini henüz söylemedi.

Tüm bunların yanı sıra sosyal medya şirketi Snapchat, uygulamasındaki güncellemelerin yanı sıra, yeni drone Pixy’nin piyasaya sürülmesiyle yakın zamanda donanıma geri döndü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.