Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skyrim Anniversary Edition’ın Hataları Haftaya Çözülecek

Bethesda, Skyrim Anniversary Edition için önümüzdeki hafta çıkacak olan yeni bir yama üzerinde çalıştığını doğruladı.

11 Kasım’da Skyrim Anniversary Edition‘ın piyasaya sürülmesinin ardından, birçok oyuncu bir kaydetme dosyası yüklerken tutarlı bir siyah ekran hatasıyla ilgili sorunlar bildirdi. Bu hatanın güya modlu oyunu olan ve oyun dosyalarının kesintiye uğramasına neden olan oyuncularla bağlantılı olduğu düşünülüyordu.

PC Gamer‘a göre, siyah ekran sorunu artık modlu oyunu olmayan oyuncuları da etkiliyor ve Skyrim’in iki fraksiyonu olan Imperial Legion ve Stormcloaks arasındaki İç Savaş görev serisini tamamladıktan sonra da ortaya çıkıyor.

PlayStation kullanıcıları ayrıca birden fazla donma, sonsuz yükleme ekranı ve iki yıllık bir hata olan “0 kb on the system storage” sorunun geri döndüğünü bildirdi.

Skyrim Anniversary Edition

Skyrim Anniversary Edition’ın Can Sıkan Hataları

Bethesda, Discord’da sayısız hatanın farkında olduğunu ve bir düzeltme üzerinde çalıştığını belirtti. Şirket, “Bazı PS4 oyuncularının yaşadığı 0kb hatasının yanı sıra ‘siyah ekran’ sorununun farkındayız. Ekip bunlar için bir güncelleme üzerinde çalışıyor ancak istediğimizden biraz daha uzun sürüyor. Mümkün olan en kısa sürede bu hataları çözeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Bethesda ayrıca güncellemenin şu anda üzerinde çalıştığını ve “önümüzdeki haftanın başlarında” hazır olması gerektiğini söyledi.

Skyrim Anniversary Edition, oyunun bugüne kadarki “en kapsamlı” sürümü ve yeni görevler, zırh setleri, silahlar ve yeni bir balık tutma mekaniği ile birlikte ek Creation Club içeriği ile çıkış yaptı. Halihazırda The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition’a sahip olan oyuncular, oyunu ücretsiz olarak Anniversary Edition’a yükseltebilecek.

Balık tutma yeteneği, son on yılda birden fazla piyasaya sürülmesine rağmen Skyrim için bir ilk olan daha dikkate değer eklemelerden bir tanesi oldu. Skyrim Anniversary EditionCreation Club’tan 500’den fazla mod içeriyor ve Anniversary Edition, toplamda 74 özel mod ile piyasaya çıktı; 500 sayısı, 74 Creation Club modunun içerdiği diğer ufak eklentilerle birlikte elde edilen bir sayı olarak belirtildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.