Bethesda, Skyrim Anniversary Edition’ın Fragmanını Paylaştı

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition'ın en yeni fragmanı, oyuncuların oyuna neden tekrar geri dönmesi gerektiğine dair birçok neden sundu.

Bethesda Software, The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition için oyuncuların neden bir kez daha Dragonborn olarak çığır açan açık dünya macerasına neden dönmek isteyeceklerini anlatan yepyeni bir fragman yayınladı.

Skyrim’in konsollarda ve PC’de yakında yeniden piyasaya sürülmesi, 10. yıl dönümüne denk gelecek. Yayıncı ve Bethesda Games Studios, ağustos ayında QuakeCon 2021 sırasında projeyi duyurdu ve lansmana eşlik edecek yeni oyun ve görevler vaat etti.

Skyrim Anniversary Edition

Skyrim Anniversary Edition Özellikleri

Balık tutma yeteneği, son on yılda birden fazla piyasaya sürülmesine rağmen Skyrim için bir ilk olan daha dikkate değer eklemelerden bir tanesi olacak. Skyrim Anniversary Edition, Creation Club’tan 500’den fazla mod içerecek ancak oyun daha önce hiç görmediğimiz 500 mod ile dolu olmayacak. Bunun yerine Anniversary Edition, toplamda 74 özel mod ile piyasaya çıkacak; 500 sayısı, 74 Creation Club modunun içerdiği diğer ufak eklentilerle birlikte elde edilen bir sayı, yani asıl olarak 74 mod olacak.

Skyrim Anniversary Edition‘ın yeni fragmanı, oyuncuların Bethesda’nın Creation Club tekliflerinden ne beklemeleri gerektiği de dahil olmak üzere tüm ekstra içeriğe genel bir bakış sundu. Skyrim Special Edition’a sahip olanlar, dört özel kreasyonla birlikte gelen ücretsiz yeni nesil yükseltme hakkına sahip olacak. Oyun, Saints and Seducers isimli bir görev genişletmesi, zırh setleri, silah setleri, büyülü eşya setleri, yeni düşman türleri, Rare Curios isimli seçenekleri içerecek.

Ayrıca oyunun yeni Hayatta Kalma Modu da fragmanın ana odak noktalarından bir tanesiydi. Tabii ki, balıkçılık da video da bolca gösterildi ve geliştirici ekip, çeşitli su kütlelerinden elde etmek için 20’den fazla farklı su türünün mevcut olacağını doğruladı. Bethesda ayrıca Skyrim Anniversary Edition için “Ghost of the Tribunal” ve “The Cause” dahil olmak üzere yeni görevler yarattı.

Görünüşe göre en adanmış Skyrim oyuncularının bile 10 yıllık deneyimi tekrar ziyaret etmek için bir nedeni olacak. Anniversary Edition’ın planlanan lansmanının iki hafta içinde tam olarak 10. yıl dönümüne denk geldiği düşünüldüğünde, oyuncuların fırsat için çok fazla beklemesine de gerek kalmayacak.

Son on yılın en önemli RPG oyunlarından biri olan The Elder Scrolls V, The Witcher 3: Wild Hunt’ın daha sonra üzerinde yürüyeceği temelleri attı ve sayısız kez yeniden piyasaya sürülmesiyle ilgili şakalar bol olsa da, Skyrim’in tekrar tekrar oynanmayı hak eden bir oyun olduğu inkar edilemez.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol