Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Skull and Bones Üçüncü Kez Yönetmenini Kaybetti!

Skull and Bones, canlı hizmet odaklı çok oyunculu bir oyundan, Elisabeth Pellen'in yaratıcı yönetimi altında hayatta kalma ve keşfetmeye odaklanan bir oyun haline getirildi.

Ubisoft’un korsan tabanlı oyunu Skull and Bones‘un arkasındaki geliştirme sorunları devam ediyor gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere, oyunun geliştirme süreci adeta bir yılan hikayesine döndü ve yıllar önce çıkması gereken oyunun henüz bir çıkış tarihi bile yok. Kotaku’ya göre, oyun bir kez daha yaratıcı yönetmenini kaybetmiş durumda. Elisabeth Pellen’in projeden ayrılmasıyla bu, oyundan ayrılan üçüncü kreatif direktör oldu.

Pellen’in Skull and Bones’un geliştirildiği Ubisoft Singapur’dan ayrıldığı ve bu yazın başlarında Ubisoft’un Paris merkezli genel merkezine geri döndüğü bildirildi. Başlangıçta The Division benzeri bir canlı hizmet odaklı çok oyunculu merkezli bir oyun olarak geliştirilen oyunun geliştirme süreci, Pellen’in yaratıcı yönetimi altında, Rust gibi bu türdeki diğer oyunlardaki mekaniklerden ilham alan korsan tabanlı bir hayatta kalma ve keşif oyununa dönüştü.

Skull and Bones Bir Türlü Çıkış Yapamadı

Skull and Bones

Ubisoft sözcüsünden yapılan açıklamada, “Beş yıl önce Elisabeth Pellen, korsanlık oyununun yaratıcı yönünü yeniden canlandırmak amacıyla Ubisoft Singapur’a gitti. Başarılı oldu ve Skull and Bones ekibi şimdi oyuncularımıza benzersiz bir deniz aksiyon RPG deneyimi sunma vizyonunu gerçekleştiriyor.” ifadelerini kullanarak yönetmenin ayrılığını doğruladı.

Oyun geçtiğimiz günlerde Ağustos ayında bir hafta sonu boyunca ana kampanya sözleşmelerinin yanı sıra ödül sözleşmeleri, yan sözleşmeler ve Merchant Convoy dünya etkinliğini içeren kapalı bir beta süreci geçirdi. Oyun PC, PS5 ve Xbox Series X/S için geliştiriliyor ancak oyunun henüz net bir çıkış tarihi yok.

Skull and Bones, hem PvE modunda tek başına oynamaya hem de PvP modunda diğer oyuncularla rekabete izin verecek. Oyunun aksiyonu korsanlığın altın çağı olarak adlandırılan dönemde geçecek. Oyuncular, efsanevi bir korsan olmayı arzulayan bir kazazedenin rolünü üstlenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.