Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skull and Bones Sessizliği Bozuldu: Yeni Kapalı Beta Duyuruldu

Oyuncular bu ayın ilerleyen günlerinde, yıllardır geliştirilmekte olan Skull and Bones'a göz atabilecek. Ubisoft, yeni bir fragman yayınladı ve oyunun kapalı beta tarihini paylaştı.

Ubisoft, bizi yaklaşan kapalı beta sürümüne hazırlayan Skull and Bones için yeni bir fragman yayınladı. Testler 25-28 Ağustos tarihleri arasında yapılacak ve PC oyuncularının katılımıyla gerçekleşecek. Oyunu yayınlanmadan önce kontrol etmek isterseniz, oyunun resmi web sitesinde beta testine kaydolabilirsiniz. Geliştiriciler, ayrıntılı programlarını da burada kullanıma sundu.

Skull & Bones, portföylerinde diğerlerinin yanı sıra Assassin’s Creed IV: Black Flag için deniz savaşı segmenti bulunan geliştiriciler olan Ubisoft Shanghai stüdyosunun bir projesi olarak hayatına başladı. Oyunun aksiyonu korsanlığın altın çağı olarak adlandırılan dönemde geçecek. Oyuncular, efsanevi bir korsan olmayı arzulayan bir kazazedenin rolünü üstlenecek.

Skull and Bones Neler Vaat Ediyor?

Skull and Bones

Basit bir tekneden başlayarak, ganimet elde edeceğiz ve adım adım korsan dünyasında itibarımızı inşa ederek bir efsane olmaya çalışacağız. Skull and Bones, emrimize engin bir dünya sunacak. Gemide dolaşarak görevler gerçekleştireceğiz, çeşitli etkinliklere katılacağız veya hazineleri arayacağız. Zamanla rezillik seviyemiz artacak ve bu da bize daha değerli görevlere ve maceralara erişim sağlayacaktır.

Oyunun kalbi, taktiksel düşünme ve ortaklarla işbirliği gerektiren deniz savaşları olacak. Gemileri küle çevrilebilecek veya (bindikten sonra) ele geçirilebilecek düşmanlara ek olarak, diğer şeylerin yanı sıra fırtınalar tarafından tehdit edileceğiz. Zaman zaman kıyı yerleşimlerinde yeni gemiler inşa etmek, emir almak veya diğer oyuncularla etkileşim kurmak için karaya çıkacağız.

Skull and Bones, hem PvE modunda tek başına oynamaya hem de PvP modunda diğer oyuncularla rekabete izin verecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.