Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skull and Bones 4 Temmuz’da Yeniden Duyurulacak

Tom Henderson'a göre Ubisoft'un "başarısız olamayacak kadar büyük" olduğu düşünülen sorunlu oyunu çok yakında bir çıkış tarihi ve yeni oynanış görüntüleri alacak.

Yıllar, Ubisoft Singapur’un Skull and Bones‘ına sorunlu geliştirme, çok sayıda erteleme, sayısız yeniden başlatma ve toksik çalışma kültürü ve ayrımcılık iddiaları nedeniyle nazik davranmadı. Yine de, nihayet oyun bitiş çizgisine yaklaştı.

TryHardGuides‘ın yayınladığı bir raporda güvenilir gazeteci Tom Henderson, içeriden kaynaklardan Ubisoft’un 4 Temmuz’da oyunu yeniden açıklayacağını duydu. Açıklamayla ilgili ayrıntılar “belirsiz” olsa da, nihayet bir çıkış tarihi açıklanacak ve yeni oynanış görüntüleri yayınlacak. Bu, oyunun Brezilya’daki Xbox Series X/S, PS5, PC ve Google Stadia derecelendirme haberinin hemen ardından geldi.

Skull and Bones Canlı Hizmet Modelini Kullanacak

Skull and Bones

Ubisoft, oyun için kapalı alfa test süreci yürütüyordu. Katılımcılardan gelen şikayetler arasında PvP olmaması, derinlik eksikliği ve sınırlı kara tabanlı oyun yer alıyordu. Resmi olarak yayıncı, oyunun 31 Mart 2023’ten önce piyasaya sürüleceğini, bu nedenle bu yılki bir sürümün çok garip olmayacağını söyledi.

Önümüzdeki haftalarda bundan emin olacağız, bu yüzden bizi takip etmeye devam edin. Bu arada Skull and Bones’un çok oyunculu modu vurgulayacak bir canlı servis oyununa dönüştürüldüğü bildirildi. Projenin yeni sistemi; Ortamı, karakterleri ve maceraları zamanla ve topluluğun eylemleriyle değişecek büyük bir sanal dünya olacak. 

Bu, konuyla ilgili daha önceki sızıntılar da doğrulanmış oldu. Oyunun başlangıçta solo veya arkadaşlarla oynayabileceğimiz klasik bir hikaye kampanyası ve bir PvP modu sunduğunu hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.