Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skull and Bones PS4 ve Xbox One’ı Es Geçecek

Brezilya'nın yaş derecelendirme kurumundan gelen bilgilere göre, Ubisoft'un korsan temalı oyunu Skull and Bones'un PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerini iptal ettiğini öğrendik.

Başlangıçta PlayStation 4 ve Xbox One için tasarlanan Skull and Bones’un bu sürümlerinin iptal edildiğini öğrendik. Bu bilgilerin kaynağı Brezilya video oyunu derecelendirme kuruluşu oldu. Yani bilgilerin resmi bir kaynaktan geldiğini belirtelim.

Skull and Bones, veritabanında yalnızca PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC ve Google Stadia sürümleri için derecelendirmelere sahip. Yaş derecelendirmesi bu yıl 14 Haziran’da verildi. Yani oyunun çıkış tarihi fazlasıyla yakın diyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda oyunun erken erişim kayıtları da açılmıştı. Türkiye’ye de açık olan kayıtlara katılma şansı yakalayan oyuncular, oyunu deneme şansı yakalamıştı.

Skull and Bones Yalnızca Yeni Nesil Olacak

Skull and Bones
Oyunun yaş derecelendirme görseli ve çıkacağı platformların listesi.

Skull and Bones 2017 yılında duyurulmuştu. O zamanlar yayıncının listelediği hedef platformlar arasında sadece PC’lerin yanı sıra PS4 ve XONE konsolları bulunuyordu ve çıkışın 2018 sonbaharı olarak planlanması planlanıyordu.

Oyunun geliştirme döngüsü son derece inişli çıkışlı olduğunu kanıtladı. Proje sürekli ertelendi ve üretimi birkaç kez yeniden başlatıldı. Uzun yıllar süren çalışma sırasında, geliştirme ekibinde de önemli değişiklikler oldu.

Tüm bu sorunlara rağmen, artık Skull and Bones’daki çalışmaların nihayet sona erdiğini görmek güzel. Mayıs ayında oyun Kore derecelendirme kuruluşu tarafından derecelendirildi. Projenin çeşitli kuruluşlardan yaş kategorileri almaya başlaması, çalışmanın tamamlanmak üzere olduğunun kuvvetli bir göstergesi. Nisan ayında, kapsamlı bir oynanış videosu çevrimiçi olarak sızdırıldı ancak Ubisoft görüntüleri kaldırttı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.