Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Silent Hill’in Heyecanlandıran Hayran Projesi

Silent Hill hayranları için güzel bir haberimiz var. Bir grup hayran, ünlü korku oyununun tamamını Unreal Engine 5 teknolojisi ile yeniden oluşturacak. Yayınlanan ufak bir teaser, sizi oldukça heyecanlandıracak.

Önemli kaynaklarda belirtildiği üzere Silent Hill hayranları, tüm oyunu Unreal Engine 5‘te yeniden düzenlemeye başladı. Şimdiye kadar yapılan çalışmalar, takımın çok umut verici bir başlangıç ​​yaptığını gösteriyor. Uzun zaman önce, bir Silent Hill 2 Remake detayları sızdırıldı ve oyunla ilgili söylentiler oldukça yaygınlaştı. Bununla birlikte E3 etkinliği olmadığı için birçok hayran, oyundan bahsedilmediğini görünce hayal kırıklığına uğradı.

Söylentiler doğru olmayabilir ancak aralarında tutarlı olanları da mevcut. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu ancak zaman gösterecek. Codeless Games olarak bilinen hayra grubu, şu anda orijinal 1999 yapımının tamamını Unreal Engine 5‘te yeniden yapmaya çalışıyor. On dakikalık oynanış videosunda James, Midwich okulunda dolaşıyor. Bu bölge, takımın oyunda en sevdiği yerlerden biri ve bu muhtemelen birçok oyuncu için de geçerli.

Silent Hill Unreal Engine 5 Videosu Yayınlandı

Silent Hill

Oyunun grafikleri harika görünüyor ve ortamların bu kadar yüksek çözünürlükte olması oldukça umut verici. Bilindiği üzere korku oyunu, sisli dünyası ve karanlık koridorlarıyla ünlü ve hissedilen atmosfer belki de oyunun en önemli ve en iyi bilinen özelliği. Hissedilen gergin atmosfer, Unreal Engine 5 yeniden yapımında henüz görülmüyor. Ve birçok kişi bu konuda oldukça gergin.

Ancak Codeless Games‘in arkasındaki ekip bu işi başarabilecek gibi görünüyor. Şu ana kadar gösterilen videoyla ilgili görüşlerinizi mutlaka yorumlarda belirtin. Ayrıca Hideo Kojima’dan yeni bir korku oyunu gelme olasılığını da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.