Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Shogun’un Yıldızı, Ghost of Tsushima Filminde Yer Alabilir

Disney'in beğeni toplayan dizisi Shogun'un başrol oyuncusu Horiyuki Sanada, yakında vizyona girecek Ghost of Tsushima filminde rol almak için görüşmelerde bulunuyor.

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ünlü PlayStation oyunu Ghost of Tsushima, göz kamaştırıcı dünyasını beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda John Wick serisinin arkasındaki Chad Stahelski‘nin oturduğu uyarlama, ilk olarak 2021 yılında duyurulmuştu. Ondan bir yıl sonra senaryonun Takashi Doscher tarafından kaleme alınacağı açıklanmıştı.

Önemli eklemelere rağmen oldukça yavaş ilerleyen proje, çeşitli soru işaretlerine yol açtı. Haziran 2022’de verdiği bir röportajda konuşan Stahelski, arzusunun baştan sona “Japonca konuşan bir Japon oyuncu kadrosu” olduğunu söyledi. Bu da, kaynak metaryele yüzde 100 sadık bir oyun uyarlamasının planlandığı anlamına geliyor.

Sanada, Ghost of Tsushima Filminde Rol Alabilir

Şimdi ise dünyanın en ünlü Japon aktörlerinden biri olan Horiyuki Sanada‘nın Ghost of Tsushima filminde yer almak için görüşmelerde bulunduğu bildirildi. Disney Plus’ın beğeni toplayan dizisi Shogun‘da Toranaga-sama’yı canlandıran Sanada, The Last Samurai, Sunshine, John Wick 4 ve Lost gibi yapımlardaki rolleriyle de tanınıyor.

Horiyuki Sanada ghost of tsushima

63 yaşındaki başarılı oyuncu, 2025’te bir başka video oyunu uyarlaması Mortal Kombat 2 ile beyaz perdede boy gösterecek. Sanada’nın Ghost of Tsushima filminde yer alıp almayacağı henüz kesinlik kazanmasa da, kadroya katılması halinde oyunun ana kahramanı Jin’in amcası ve koruyucusu Lord Shimura‘yı canlandırabilir.

Sony’nin çatısı altındaki Sucker Punch tarafından geliştirilen Ghost of Tsushima, ilk olarak 2020 yılında PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Aksiyon-macera oyunu, dört yıllık bekleyişin ardından nihayet geçtiğimiz ay PC’ye gelmişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.