Sherlock Holmes Chapter One’ın Yol Haritası Açıklandı

Frogwares Studio, Sherlock Holmes: Chapter One için ücretsiz bir ek paket yayınladı ve oyun için bir geliştirme yol haritası paylaştı.

Frogwares’in macera oyunu serisinin son bölümü olan Sherlock Holmes Chapter One‘ın piyasaya sürülmesinden bu yana bir hafta geçti. Geliştirici ekip, proje için bu yılki geliştirme yol haritasını oyuncularla paylaşmanın tam zamanı olduğuna karar verdi.

Her şeyden önce, ücretsiz Detective Pack DLC, Sherlock için üç yeni kılık ile piyasaya sürüldü. Buna karşılık, aralık ayı için performansı artıracak ve yüzden fazla hatayı kaldıracak büyük bir güncelleme yayınlanacak. Gelecek ay, sezon geçişine dahil olan yeni bir macerayla birlikte ücretli bir genişlemenin piyasaya sürüleceğini de göreceğiz.

Sherlock Holmes Chapter One

Sherlock Holmes Chapter One Yol Haritası

Geçen hafta Frogwares’deki geliştiriciler için yoğun bir haftaydı. Yayınlandığı günden bu yana geliştirici ekip, oyunun çökmesine neden olan bazı hataları ortadan kaldıran ve Sherlock’un annesinin mezarını keşfetmeyi imkansız kılan (AMD işlemcili bazı bilgisayarlarda meydana gelen) iki güncelleme (1.01 ve 1.02) yayınladı. Sezon geçişine dahil olan ilk ücretli ek paket ise (Azizler ve Günahkarlar) yayınlandı.

Sherlock Holmes Chapter One, 16 Kasım’da PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıktı. Oyun Xbox One ve PlayStation 4’e de geliyor ancak bu sürümler daha sonraki bir tarihte çıkacak.

Oyun olumlu inceleme notları ile karşılandı. Sherlock Holmes Chapter One, OpenCritic’te ortalama yüzde 75 reytinge sahip. Ayrıca proje oyuncular tarafından da beğenildi. Steam’de, kullanıcı incelemelerinin yüzde 80’i olumlu ve hizmet bunu “çok olumlu” bir karşılama olarak sınıflandırdı.

Ayrıca oyun hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Sherlock Holmes Chapter One İncelemesi isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol