Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Serenay Sarıkaya’lı Yeni Netflix Dizisinin Çekimleri Başladı

Başrolünde Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı yeni Netflix dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti'nin çekimlerine başlandı. Ay Yapım etiketi taşıyan projenin senaristliğini Ece Yörenç üstleniyor.

Netflix’teki ilk projesine Şahmaran ile imza atan Serenay Sarıkaya, yeni bir diziyle daha izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayın devinin Ece Yörenç imzalı yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin çekimleri başladı. Yönetmenliğini Bertan Başaran’ın üstlendiği seri, Ay Yapım etiketi taşıyor. Daha çok reklam filmleriyle tanınan Başaran, Şahmaran’da da kamera arkasına geçmişti.

Yeni Netflix dizisinin konusu şöyle:

Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından arkadaşlarının ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla kurtularak “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur.

Netflix Türkiye’den ‘Kimler Geldi Kimler Geçti’

yeni netflix dizisi serenay sarıkaya

Sarıkaya’ya Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Bade İşçil, Gülcan Aslan, Zeynep Tuğçe Bayat, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Meriç Aral, Kamil Güler, Nil Sude Albayrak, Sümeyra Koç, Selçuk Borak, Ege Aydan, Laçin Ceylan ve Perihan Savaş gibi isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Kimler Geldi Kimler Geçti, 30 yaşındaki Avukat Leyla’nın ve aynı iş yerinde çalıştığı arkadaşlarının çektikleri modern zaman sancılarını konu alıyor. Dizi için “heyecanı çok yüksek bir aşırı aşk hikayesi” tanımlaması yapılıyor. Netflix’in yerli yapımlarıyla büyük bir beğeni toplayamadığı bir sır değil. Kimler Geldi Kimler Geçti, konusundan ziyade oyuncu kadrosuyla oldukça iddialı. Kağıt üzerinde vaat ettiklerini ekranda da gösterip gösteremeyeceğini yayımlandıktan sonra göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.