Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, Şahmaran Dizisinden Yeni Bir Fragman Yayınladı

Netflix'in merak yandıran yeni yerli dizisi Şahmaran’dan heyecanımızı körükleyen bir fragman daha geldi. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’i bir araya getiren fantastik seri, 20 Ocak'ta geliyor.

Dijital yayın platformu Netflix, 2023 yılındaki en iddialı yerli yapımlarından Şahmaran için yeni bir fragman paylaştı. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz‘in paylaştığı fantastik dizi, Pınar Bulut tarafından kaleme alındı. Şahmaran’ın kamera arkasında, Suskunlar ve Sıcak Kafa gibi dizileri çeken deneyimli yönetmen Umur Turagay bulunuyor.

İzleyiciler, Netflix‘in yeni dizisinde asırlar öncesine uzanan bir aşk hikayesine tanık olacak. Şahsu, annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider, ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı, seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir ve onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler.

Şahmaran Dizisi, 20 Ocak’ta Netflix’te Yayınlanacak

netflix şahmaran dizisi
Yılın en iddialı dizilerinden Şahmaran Netflix izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona aşık olur. Tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden habersiz olan Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağlıdır. İnsanların ve yılanların…

Şahmaran dizisinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Burak Deniz, Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Mert Ramazan Demir, Ebru Özkan, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük, Mehmet Bilge Aslan, Ekin Gökgöz, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ayşe Lebriz Berkem, Mert Doğan ve Ece Ertez bulunuyor. Yapımcılığını TIMS & B Productions’ın üstlendiği fantastik dizi, 20 Ocak‘ta sadece Netflix’te.

Şahmaran Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.