Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves Sezon 7 Ertelendi

Korsanların kaptanlık güncellemesi ve Sezon 7 için iki hafta daha beklemeleri gerekecek.

Geçen ayki Xbox etkinliğinde yapılan duyurulardan biri, korsan oyunu Sea of Thieves‘e yeni bir içerik sezonu getireceğiydi. Sezon 7, birçok yeni ve heyecan verici eklemeler getirecek ancak ne yazık ki hayranların beklenenden daha uzun süre beklemesi gerekecek.

Resmi web sitesindeki yakın tarihli bir blog yazısında, yönetici yapımcı Joe Neate, Sezon 7’nin lansmanının ertelendiği yönündeki kötü haberi verdi. Olumlu olarak söyleyebileceğimiz tek şey, devasa bir erteleme değil yalnızca iki haftalık bir gecikmeyle 4 Ağustos‘ta çıkış yapması diyebiliriz.

Sea of Thieves’e Kaptanlık Özellikleri Gelecek

Sea of Thieves

Bu ertelemenin neden gerçekleştiğine gelince, bunun nedeni yeni Kaptanlık özellikleri olarak açıklandı. Bir hatırlatma olarak, Kaptanlık sonunda oyuncuların gemilerine isim vermelerine, ona kendi armasını vermelerine ve içini kişiselleştirmelerine izin verecek. Geliştirici ekip ayrıntılara girmese de, bu tür özelliklerin uygulanmasının düşünüldüğü kadar kolay olmadığını belirtti.

Sea of Thieves 7. Sezon: Captains of Adventure, 4 Ağustos’ta ayında yayınlanacak. Adından da anlaşılacağı gibi, geminize isim vermek ve bu ismi bayrağınıza koymak ve iç mekanlarını kalbinizin içeriğine göre özelleştirmek ve yeniden dekore etmek de dahil olmak üzere oyuna Kaptanlık odaklı birkaç özellik ekleyecek. Elbette yeni ilerleme ödülleri de olacak. Önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı açıklanacak.

Bu arada, Rare ayrıca Sea of Thieves’in lansmanından bu yana geçen yıl Ekim ayında bildirilen 25 milyonu da aşarak 30 milyon oyuncuyu geçtiğini duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.