Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves: Korsan Gibi Konuş Günü Etkinliği Duyuruldu

Sea of Thieves, tecrübe puanı kazanımını ikiye katlayan topluluk etkinliğiyle Korsan Gibi Konuş Günü'nü kutlayan etkinliğini duyurdu.

Sea of Thieves, çok oyunculu maceranın en son tecrübe puanı artırıcı topluluk etkinliğini içeren bir haftalık kutlamalarla Korsan Gibi Konuş Günü etkinliğini çok yakında başlatacak.

Korsan Gibi Konuş Günü etkinliği 15 Eylül Perşembe günü başlayacak (20 Eylül Salı gününe kadar devam edecek), etkinlik sırasında giriş yapan herkese ücretsiz bir Arrrgh! ifadesi, ayrıca özel Tüccar İttifakı havai fişekleri ve mağazada çeşitli indirimler sunacak. Ek olarak, oyuncular Korsan Marketi’nden ikinci bir ücretsiz ifade daha alabilecek.

Sea of Thieves Yedinci Sezon Topluluk Günü

Sea of Thieves

Yine de ana etkinlik, 17 Eylül Pazar günü başlayan ve 24 saat süren Yedinci Sezon Topluluk Günü etkinliği olacak. Bu süre boyunca tüm oyun içi etkinliklere “cömert” bir Ünlü XP takviyesi uygulanacak, bu da oyuncuların bu sezonun ilerleme yolunda daha kolay çalışmasına yardımcı olacak ve buna Twitter üzerinden oyuncu tarafından yönlendirilen bir dizi ek güçlendirme eşlik edecek.

Ana fikir, oyuncular etkinlik sırasında Twitter’da #SeaofThievesCommunityDay hashtag’ini kullandıkça, özel bir Topluluk Temsilcisi Derecesi kademeli olarak artacak ve oyun içinde altın ve itibar çarpanlarının yükselmesine (normal oranın 2,5 katına ulaşarak) neden olacak.

Ek olarak, Topluluk Temsilcisi Derecesi beşinci seviyeye ulaşıldığında Rare, oyun içi haritada Antik İskeletlerin ortaya çıkma oranını artıracak. İskeletler, Sea of Thieves‘in Kadim Para kaynağı; Onları yendikçe, markette harcamak için premium para birimi ile ödüllendireceksiniz. Bununla birlikte, oynadığım dört buçuk yılda sadece bir tane gördüm, bu yüzden Nadir planlarının ortaya çıkma oranlarını ne kadar artıracağını görmek ilginç olacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.