Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves 7. Sezon Yalnız Korsanları Sevindirdi

Sea of Thieves Sezon 7, PvP ve yeniden doğmada bazı büyük değişiklikler yaptı.

Sea of Thieves 7. Sezon nihayet başladı ve beraberinde her türlü kullanışlı yeni özelliği getirdi. İster kendi geminizi satın almak ve kaptanlığını yapmak, ister iç mekanı kişiselleştirmek, isterse sadece geminize mükemmel bir isim verebilmenin keyfini yaşamak olsun birçok yenilik oyuna eklendi. Ayrıca oyunun PvP sisteminde de yenilikler yapıldı.

Şalopa, daha büyük emsallerinden daha manevra kabiliyetine sahip ancak sonuç olarak, daha kırılgandır ve bu nedenle, denizde daha büyük gemilerle yapılan yoğun savaşlarda güvenli bir şekilde gezinmek için çok yetenekli olmanız gerekiyordu ancak bu değişti. Sezon 7 güncellemesi, özellikle tek başına Şalopa kullananlara bu konuda biraz yardımcı olacak özellikler ekledi.

Sea of Thieves 7. Sezon Yenilikleri

Sea of Thieves

Sea of Thieves 2.6.0 güncellemesiyle birlikte yayınlanan yama notlarına göre, yalnız oyuncular artık öldüklerinde Ferry of the Damned’da daha kısa bir bekleme süresine sahip olacak ve oyuna daha hızlı geri dönmelerini sağlayacak. Ek olarak, Şalopa ekipleri top mermisi sıçrama hasarının geri tepme etkilerinden daha az etkilenecek.

Bunun yanı sıra Şalopa direği güçlendirildi, artık iki zincir vuruşu veya üç top mermisi ile devrilecek. Şalopa ekipleri artık geminin etrafında spawn kampına karşı yardımcı olması gereken yeni yeniden doğma noktalarına da kavuştu.

Bir başka büyük değişiklik olarak, bir düşman gemisindeyken mürettebat arkadaşlarınızı artık diriltemezsiniz. Şans eseri bu ince ayarlar, Şalopa oyuncuları için PvP’yi biraz dengelemeye yardımcı olacak. Ne de olsa bazen tek kişilik bir gemide Sea of Thieves’i gezmek ve deniz havasını huzur içinde almak istersiniz ancak yalnızken bu çok zor oluyordu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.