Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves, Kilometre Taşı Gereksinimlerini Azalttı

Sea of Thieves‘in yedinci içerik sezonundan önce, Kilometre Taşlarını tanıtan yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Bu oyun içi istatistik izleyiciler, farklı oyun stillerine bağlandı ve oyuncuları keşif, yelken, ticaret ve diğer etkinlikler için ödüllendirecek bir sistem olarak tasarlandı.

Uygulamada, Kilometre Taşları‘nın mükemmel olmadığı ortaya çıktı ve oyuncuların bir kısmı onları tamamlamak için gereken belirgin bir fazladan grind sisteminden şikayet etti. Bu nedenle geliştirici Rare, Kilometre Taşları sisteminde bazı kapsamlı değişiklikler uygulayarak tüm gereksinimleri azalttı. Baş tasarımcı Shelley Preston, oyunun web sitesindeki bir blog gönderisinde değişiklikleri duyurdu.

Sea of Thieves’in Kilometre Taşları Güncellendi

Sea of Thieves

Kilometre Taşları ile ilgili yaygın bir şikayet, Sezon 7’den önce yapılan hiçbir şeyin onlar için sayılmaması olmuştu. Preston, “Kilometre Taşları, daha önce tamamladığınız işler için verilmez, çünkü Kilometre Taşları Kaptanlığa özel bir ilerleme sistemi olacak şekilde tasarlandı” ifadelerini kullanarak bu durumun sebebini açıklamıştı.

Blog gönderisi, belirli Kilometre Taşları ile ilgili değişikliklerin uzun bir listesi paylaşıldı. Altın kazanma zorlukları hariç, gereksinimlerin çoğu düşürüldü. Örneğin, Altın Arayıcı Hizalaması için “Satılan Hazineler” 450’den 400’e düşürülürken, aynı Hizalamadaki “Kazanılan Altın” 90.000’den 200.000’e çıkarıldı. Her Hizalama için her Kilometre Taşı benzer şekilde ayarlandı.

Bilmeyenler için; Sea of Thieves Kilometre Taşları, geminizi onarmak ve görevlerden altın kazanmak dahil, oyunun her türlü farklı yönü ile ilgili bir dizi görev ve başarı olacak. Paraya aç Gold Seeker’dan kulağa uğursuz gelen The Feared’e kadar her biri farklı bir oyun tarzıyla ilgili beş farklı Hizalamaya yayılmış durumda olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.