Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves Sezon 7 Fragmanı Yayınlandı

Sea of Thieves'in en iddialı sezonunun tüm özellikleri tanıtıldı. Artık geminin tüm kontrolü sizde olacak.

Sea of Thieves Sezon 7 için sayılı günler kaldı ve hayranlar bu sezon için çok daha fazla heyecanlı. Yeni kozmetikler ve Savaş Bileti her zaman ki gibi sezona eşlik edecek ancak heyecanın sebebi asıl olarak Kaptanlık Özellikleri. Oyuncular artık denizlere çıkarken kendi gemilerini satın alabilecek ve adlandırabilecek.

Rare’den gelen yeni bir güncelleme videosu, 4 Ağustos’ta yeni sezon başladığında oyuna gelen etkileyici miktarda yeni içeriği gösterdi. Kaptanlık güncellemesi tartışmasız sezonun en çok beklenen özelliğiydi. Oyuncular üç gemi türünden birini satın alabilecek ve ona kendi seçtikleri ismi verebilecek. Kaptanlık, geminize Boaty McBoatface demekten çok daha fazlası olacak.

Sea of Thieves Sezon 7 Özellikleri

Sea of Thieves Sezon 7

Kaptanın kabini, ticaret noktalarında özelleştirilebilecek ve oyuncuların masalarını, sandalyelerini, kilimlerini ve daha fazlasını değiştirmelerine olanak tanıyacak. Geminin içini daha da güzelleştirmek için Biblolar olarak bilinen yeni bir eşya türü de sunulacak. Sea of Thieves Sezon 7, oyuna Kilometre Taşı olarak bilinen yeni bir ilerleme sistemi de ekleyecek.

Kilometre Taşları, geminizi onarmak ve görevlerden altın kazanmak dahil, oyunun her türlü farklı yönü ile ilgili bir dizi görev ve başarı olacak. Paraya aç Gold Seeker’dan kulağa uğursuz gelen The Feared’e kadar her biri farklı bir oyun tarzıyla ilgili beş farklı Hizalamaya yayılmış durumda olacak. Kilometre Taşlarını tamamlamak, gemiler için belirli özelleştirme seçeneklerinin kilidini açmanın başka bir yolu olacak.

Sea of Thieves Sezon 7 ayrıca her ticaret merkezinde bulunan yeni bir tüccar türü olan Hükümdarları da tanıtacak. Bunlar sadece kaptanlarla ilgilenecek ancak onlarla iyi geçinirseniz, uygun konumlar ve doğrudan güvertenizden hazine sandıklarınızı sarmak için kullanışlı bir zıpkın ile ganimetinizi satmayı çok daha kolay hale getirebilecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.