Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves Arena’nın Kapanacağı Tarih Açıklandı

Rare, başarım avcıları için bazı kötü haberlerle birlikte Sea of Thieves Arena'nın kapatılacağı tarihi açıkladı.

Sea of Thieves Arena ne zaman kapanacak? Birkaç yıl önce Sea of ​​Thieves, açık denizleri keşfetmeyi umursamayan oyuncuların anında düşman gemileriyle savaşa girebilecekleri The Arena adlı yalnızca PvP modunu tanıtmıştı. Arena ilk başta oyuna popüler bir eklentiydi ancak ilgi zamanla önemli ölçüde azaldı; O kadar ki Rare, Sea of ​​Thieves oyun süresinin yalnızca yüzde 2’sinin Arena’da gerçekleştiğini iddia etti. Rare, çabalarını oyunun diğer yönlerine odaklamak için Arena’yı kapatma planlarını açıkladı ve şimdi tam olarak Sea of ​​Thieves Arena‘nın kapatılacağı zaman doğrulandı.

Sea of Thieves Arena, 10 Mart Perşembe günü 6. Sezonun başlangıcına denk gelecek şekilde kapanacak. Bu noktada, oyunun PvP moduna sonsuza kadar erişilemeyecek ve Arena’ya bağlı ödüllerin çoğu artık kullanılamayacak. Bu nedenle Sea of ​​Thieves’i tamamen tamamlamak ve tüm başarılarının kilidini açmak isteyen herkesin şu an ile kapanma tarihi arasında ciddi bir oyun süresi koyması gerekecek.

Sea of Thieves Arena Başarımları Steam’den Silinecek

Sea of Thieves Arena

Rare, daha önce Sea of Thieves Arena‘sı kapatıldıktan sonra oyunun başarılarının bazılarının kilidini açma yeteneğini kaybeden oyunculara bir tür çözüm olacağını öne sürmüştü ancak taraftarlar sonuçlardan memnun kalmayacak. Rare, “kapsamlı bir araştırmadan sonra” Arena’ya özgü başarıları Sea of Thieves Macera moduna dönüştürmenin bir yolunu bulamadığını söyledi. Başarılar, oyunun Xbox sürümünde “Eski Başarılar” olarak işaretlenecek ve Steam sürümünden silinecek.

Bu durum, Arena’ya bağlı Sea of Thieves başarılarının çoğu için geçerli. Master of the Arena ve Glorious Sea Dog başarımları, kapanma tarihinden önce Arena’daki ön koşulları tamamladıkları varsayılarak Xbox oyuncuları için teknik olarak mevcut olmaya devam edecek. Sea of Thieves’in Steam versiyonunu oynayanlar, önce Arena’da yapılması gerekenleri yapsalar da 10 Mart’tan sonra bu başarıları açamayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.