Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Scorn Çıkış Tarihi Değişti (İlk Günden Game Pass’te)

2022 yılının en merak edilen oyunlarından Scorn, açıklanan çıkış tarihinden bir hafta önceye çekildi. Birinci şahıs korku oyunu, 14 Ekim'de piyasaya sürülecek ve ilk günden Xbox Game Pass'e eklenecek.

Geliştirici ve yayıncı Ebb Software, Scorn çıkış tarihini bir hafta erkene çekti. Daha önce 21 Ekim’de piyasaya sürüleceği açıklanan birinci şahıs korku oyunu, şimdi 14 Ekim‘de çıkacak. Scorn, söz konusu tarihte PC (Steam, Epic Games Store ve GoG) ve Xbox Series X|S platformlarında piyasaya sürülecek. Oyun, ilk günden Game Pass‘te mevcut olacak.

Mayıs 2020’de Xbox Series tanıtımında duyurulan oyunlardan biri olan Scorn, Alien karakterini tasarlayarak iki Oscar ödülü kazanan ressam H.R. Giger ve fotoğraf sanatçısı Zdzisław Beksiński‘nin çizimlerine dayanıyor.

Scorn Çıkış Tarihi 14 Ekim’e Çekildi

scorn çıkış tarihi

Belgrad merkezli video oyun geliştiricisi Ebb Software, Scorn’u “tuhaf biçimler ve kasvetli goblenlerden oluşan kabus gibi bir evrende geçen, atmosferik bir birinci şahıs korku macera oyunu” olarak tanımlıyor. Oyuncular, rüyaya benzer izole bir ortamın içinde kaybolmuş olarak birbirine bağlı farklı bölgeleri doğrusal olmayan bir şekilde keşfedecek ve ürkütücü karakterlerle karşılaşacak.

Her bölge, kendi temasını, hikayesini, bulmacalarını ve karakterlerini içerecek. İlerledikçe yeni alanlar, farklı beceri setleri, silahlar, çeşitli eşyalar açılacak ve size sunulan ipuçlarını anlamaya çalışacaksınız. 14 Ekim’de piyasaya sürülmesi planlanan Scorn, Steam’de ön siparişe özel yüzde 10 indirimle 146,70 TL‘ye satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.