Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sasha Grey, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’de NPC Olacak!

Cyberpunk 2077 için genişleme paketinin geliştirilmesinde Sasha Gray'in yer aldığı ortaya çıktı. Popüler yayıncı ve eski yetişkin film yıldızı, gelecek yıl Phantom Liberty'de sesinin duyulacağını doğruladı.

Cyberpunk 2077‘nin yaklaşmakta olan genişleme paketinde, seçtiğiniz şarkıların çalınacağı özel bir radyo istasyonu olacağı gerçeğiyle ilgili son haberimizi hatırlayabilirsiniz. Artık, bu yayınların Marina Ann Hantzis tarafından yönetileceğini öğrendik ancak muhtemelen siz onu Sasha Grey adıyla tanıyorsunuz.

Twitch’te 1 milyondan fazla takipçisi olan popüler yayıncı ve eski yetişkin sinema oyuncusu Sasha Grey, Twitter’da Night City’deki yeni bir radyo istasyonu olan Growl FM’in DJ’i Ash rolünü üstleneceğini duyurdu. Sunucunun görevi, oyuncuların duymak üzere olduğu şarkıları duyurmak olacak ve Sasha’nın bu rolde beklenmedik bir şekilde iyi performans gösterdiğini belirtelim.

Cyberpunk 2077 DLC’de Sasha Grey Yer Alacak

Cyberpunk 2077

Twitch yayıncısının ses yeteneklerinin bir örneğini (radyo istasyonu duyurusu) çevrimiçi olarak kullanıma sunuldu. Bu bağlantıya giderek, yayıncının oyun içerisindeki sesini dinleyebilirsiniz. Bu, Sasha Grey’in video oyunlarıyla ilk macerası olmayacak. Yukarıda bahsedilen yayına ek olarak Gray, sesini Saints Row’daki Viola DeWynter’a vermişti.

Phantom Liberty DLC’nin gelecek yıl piyasaya çıkacağını hatırlatalım. Şimdilik, genişlemenin kesin çıkış tarihini bilmiyoruz. Oyunun aksine, yeni DLC paketi yalnızca PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de satışa sunulacak. Keanu Reeves, yakında çıkacak Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC‘de Johnny Silverhand rolünü yeniden canlandıracak.

Detaylar az olsa da Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC, Night City’nin belirli bir bölgesine odaklanacak ve V’nin hikayesine yeni bir oyuncu kadrosu ve hikaye ile devam edecek. 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.